Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Aron1988 #11 üzenetére

    Attól függ milyen mmokkal. Guild Wars vagy Lineage féle?

    Amúgy a tutorial videóban is elmondják már a legelején, hogy a játék alapvetően a fedezékekre épít, így túl nagy meglepetés nem érhetett. A random spawn kb. minden mmo sajátja, az Aból Bbe eljutás pedig minden játékre igaz, még egy fifára is...

    Így nézve minden játék unalmas, a fifában csak futni kell, meg gólt lőni minden meccsen, a doomban csak lövöldözni, az NFSben meg csak autókázni, nem?

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Aron1988 #17 üzenetére

    Akkor újra: a játékmechanika alapja a fedezék, ez már az eleje óta így van, erre épül az egész, ha tetszik, ha nem, ez nem fog változni.

    Olvasom amit írsz, de nem értem. Minden MMO, hack & slashben és más fejlődés alapú játékban (manapság: RPG) az a lényeg, hogy egy olyan tárgyat találj, ami X-el nagyobbat sebez az előzőnél, legyen az kapa, fejsze, kard, puska, páncél. Itt is megvan ez a rész.

    Single playeres (Coop) lövöldözős játékhoz nem elég epic, élethű, MMO-hoz meg nem elég változatos. Pont, azok a dolgok hiányoznak belőle, amitől egy MMO jó lenne.

    Viszont ez nem egy MMO, lehet itt van a tévedés. Idézem: "online open world third-person shooter role-playing video game with survival elements."

    Online - pipa, 3rd person shooter - pipa, RP - felszínesen, de pipa, sirvival elements - pipa.

    Ez, hogy guggolunk a hóban a gépkarabéllyal, és agyaggalamb lövészetet tartunk?

    Ilyenek a shooter játékok.

    Egyébként DZ-ben voltál? Crafting megvan? Bázis fejlesztés? Raid? Story első "boss"-át megölted legalább? Vagy csak futottál pár utcát és ebből szűrted le?

    RECSKA: Hát alapvetően szerintem alapvetően a Keletieknek készült, grind alapú MMOk nagy része bukás EU/US területen, egyszerűen nem vagyunk ráállva annyira a végtelen kattintgatásra. Persze, volt idő, pl.: L2-be is belevertünk több ezer órát, meg Daocba, Knight Online-ba, de manapság szerintem ezek kevésbé népszerűek. Mondjuk ez nem igazán kapcsolódik a Divison játékhoz, mert ez nem is igazán grind és nem is igazán MMO. :)

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Aron1988 #21 üzenetére

    Ne vedd sértésnek, de megint azt látom, hogy butaság amit írsz. Milyen 1 rohadt terep? A lemodellezett város? Milyen 1 kaszt? Milyen 1 fajta ellenfél? Ember vagy mi? Milyen 1 fajta küldetés? Te tényleg csak a menüig jutottál a játékban? Vagy arra gondolsz, hogy mész és lősz? Mert akkor a wowban pedig mész és ölsz, akkor ott is csak egy fajta küldetés van.

    Hát, ha így gondolod, akkor ne vedd meg, de szerintem mi nem ugyanazt a játékot nézzük (illetve ne nagyon írj be a játék topikjába, mert ott még nálam is értetlenebbül fognak rád nézni, hogy te miről beszélsz).

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Steven #26 üzenetére

    Értem, tehát akkor akinek tetszik a játék az biztosan igénytelen, legalábbis biztosan nem olyan igényes, mint te (vagy ti). Továbbá, mivel neked nem tetszik ezért a játék csakis hypeolt szar lehet. Jól értem? :U Szerintem ezzel nem is lehet nagyon vitatkozni, meg nem is kell.

    Vagy lehet csak az a baj, hogy eltévesztettétek a kategóriát, de nagyon. Ez egy 3rd person shooter, nem MMO, főleg nem egy 12 éve a piacon lévő MMO. (Wowba szerintem ne menjünk bele (nem én hoztam fel, hiszen eleve rossz példa), hogy miről szól, mert azt is el lehet intézni kb 3 szóval a mai napig, annak ellenére, hogy az elmúlt ~ 3-4 évben egyre inkább a casual réteg felé megy el).

    Aron1988: Nem az a baj, hogy nem tetszik, hanem az, hogy maga az indoklás hibás, amit erőltettek. Gyakorlatilag felhozzátok egy alma hátrányának, hogy nem körte íze van, pedig mindkettő gyümölcs.

    Focit, F1-et én sem nézek, WD is kimaradt, önmagában ettől még senkinek nem ér kevesebbet vagy többet a véleménye. Sőt, a Division-t sem veszem meg egyből, lévén a DZ résszel kapcsolatban van némi fenntartásom, így megvárom, hogy mi lesz vele.

    FullGas: Persze, ezzel sincs gond. Van akinek nem jönnek be a shooterek, vagy maga a játékmechanika, vagy a kivitelezés. Ez is rendben van és tiszta is. Nekem még mindig a körte-alma dologgal van problémám.

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Steven #36 üzenetére

    Ez a mondatod nem pont ezt jelenti: Vagy gyerekek lehet az a baj, hogy egyes embereknek nagyobbak vagy mások az igényei. Nektek meg felel szerintem meg kaka 20 ezerért . A stílus nem ugyanaz a két mondatban, de összességében mindegy is. Bizonygatni nem fogom, előttem leírták címszavakban, ha bővebben kell, a topikjában is dögivel találni infókat. Elég gyorsan ki fog egyébként derülni, hogy milyen, mert veszik, mint a cukrot, jelenleg a legkeresettebb játék steamen, lesz dögivel review.

    Aron1988: Tehát akkor nem játszottál vele, csak streamen nézted. Erre akkor csak annyit tudok mondani, hogy ha én stream alapján vennék játékot, akkor pl.: GTA Vöt soha az életben nem vettem volna meg. Így viszont már csak az online részben lassan 300 óra felé járok és még mindig nem unom, sőt. És még mindig nem MMO, nagyon maximum CMORPG, mint a GW első része volt, de még az sem. Játékos példával: amikor valaki azt mondja, hogy a Diablot végigjátszotta 1 óra alatt story módban és utána már unalmas a dolog, ergo szar a játék (mert 1 óra tartalom van benne) az megint kategóriát tévesztett. Akik tudják, hogy az egy H&S, azok tisztában vannak a játék tartalmi részével, játékmechanikájával és ha szeretik, akkor beletesznek több ezer órát, még ha a streamben ugyanazt csinálják Plvl10en, mint Plvl2000-en.

    vegitossj7: karbantartás van, ha jól tudom. UK idő szerint 13:00ig.

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz oriic #61 üzenetére

    Aztán vigyázz, mert téged is trollnak kiáltanak ki, mert írogatsz itt vastag betűvel a rangod miatt.

    ;]

    Egyébként nekem az open beta alatt még jobban megtetszett, tényleg viszket az ujjam a vásárlás gombon, de még kitartok. Még mindig a DZ miatt részben, valahogy kiöregedtem a kötelező PvPből.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák