Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Steven #36 üzenetére

    Ez a mondatod nem pont ezt jelenti: Vagy gyerekek lehet az a baj, hogy egyes embereknek nagyobbak vagy mások az igényei. Nektek meg felel szerintem meg kaka 20 ezerért . A stílus nem ugyanaz a két mondatban, de összességében mindegy is. Bizonygatni nem fogom, előttem leírták címszavakban, ha bővebben kell, a topikjában is dögivel találni infókat. Elég gyorsan ki fog egyébként derülni, hogy milyen, mert veszik, mint a cukrot, jelenleg a legkeresettebb játék steamen, lesz dögivel review.

    Aron1988: Tehát akkor nem játszottál vele, csak streamen nézted. Erre akkor csak annyit tudok mondani, hogy ha én stream alapján vennék játékot, akkor pl.: GTA Vöt soha az életben nem vettem volna meg. Így viszont már csak az online részben lassan 300 óra felé járok és még mindig nem unom, sőt. És még mindig nem MMO, nagyon maximum CMORPG, mint a GW első része volt, de még az sem. Játékos példával: amikor valaki azt mondja, hogy a Diablot végigjátszotta 1 óra alatt story módban és utána már unalmas a dolog, ergo szar a játék (mert 1 óra tartalom van benne) az megint kategóriát tévesztett. Akik tudják, hogy az egy H&S, azok tisztában vannak a játék tartalmi részével, játékmechanikájával és ha szeretik, akkor beletesznek több ezer órát, még ha a streamben ugyanazt csinálják Plvl10en, mint Plvl2000-en.

    vegitossj7: karbantartás van, ha jól tudom. UK idő szerint 13:00ig.

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák