Új hozzászólás Aktív témák

  • jUUh

    addikt

    válasz BrianDK #9864 üzenetére

    Oké, akkor elmondom az én véleményemet volt 520-as tulajdonosként, ami nálam 7 hónapot élt meg. SE Xperia Mini-ről váltottam, ami képzelheted, hogy milyen volt 2013 decemberében használni. Pár hónap után sírva rohantam volna vissza a Mini-mhez, mert amit az 520-assal tapasztaltam, háát... Senkinek nem kívánom. Semmi bajom nem volt a WP-vel, mint csempés, elsőre furcsa felület, de ha huzamosabb ideig használod, akár meg is tetszhet, nekem egy idő után bejött. És igen, a WP nem fagy le, és gyors, és (elvileg) stabil. Nekem a zsír új telefon 5. hónaptól kezdve rendszeresen újraindította magát, kikapcsold, bekapcsolt. Oké, hogy ez nem a WP hibája, hanem a telefoné, de akkor is idegesítő volt. Bocs a kitérőért, ez tényleg nem maga az OP rendszerre vonatkozott. VISZONT! Hiába gyors, egy rendszer, hiába stabil a rendszer, ha az appok 70% hiányzik róla, vagy kompromisszumokat kell kötni. Például a Skype nekem kifejezett lassú volt, és instabil, a Viber eszméletlen sok idő alatt töltött be, és lassú volt, a FB Messengerben pedig nem lehetett hangüzenetet küldeni. Van Angry Birds, 200 forintért. Nincs hivatalos youtube, Gmail. A játékokról pedig... ne mondd nekem, hogy egy ilyenvan a toplistán... Van olyan app amivel lehet csúsztatásosan írni, csak ugye alapértelmezettnek nem lehet beállítani(még magyar nyelvvel is jól ment, mert próbáltam)... Hát szerintem ennyit a WP-ről, ezek az én személyes tapasztalataim, akinek bejön a WP, nem fogja érdekelni megveszi, ezeket csak leírtam, hogy hátha más nem jár úgy, mint én.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S23+

Új hozzászólás Aktív témák