Új hozzászólás Aktív témák

  • icp1970

    senior tag

    válasz Jim Tonic #34 üzenetére

    :N Szerintem te beszélsz zöldségeket de nagyon."Ha erre van igényed, megtalálod másik kategóriában." Ez igaz,nem evvel van a gond.hanem a zöldség ott kezdödött,hogy azt írtad ott csonkították ahol a leg kevésbé fáj.A kjelzőnél.Ez a zöldség.Nekem is fél millás Dell 6540 van,meg volt előtte egy pár.( Think Pad T530,T540,T440,latitude 6430,6440,6530 ,5530 ,Ellite Bokk 850G stb...csak hogy tisztán lássunk.Én nem hogy fél milláért de már 200 000Ftos határnál sem vennék HD felbontást.Úgy látszik nem érted.A szebb kijelző,teltebb színek,jobb olvashatóság ,és felbontás minden féle használatnál előny.ha munkára ,ha médiára,ha csak netezésre használod,akkor is jobb és szebb élményt biztosít.Szerintem neked is hiányozna ha 1 hétig ugyan abból a tipusból amit használsz FHD-t használnál,utána csalódás lenne a sima HD.A sok hozzáértő felhasználó?Nézd meg csak a pH aprón.Ha fent van pl T430-ból 3 db is,és abból csak 1 db HD+,és nem sima HD kijelzős,hiába adják drágábban 20 000Kp,val mégis azt viszik el elsőnek.Ugyan ez a helyzet a latitude 6430,5430 nál is,ill 5530 nál.Hiába drágább sokkal hamarább el kel a HD+ felbontásút,ill 5530 esetében az FHD-Pedig ezek üzleti szériák.Biztos nem véletlen hogy a felhasználók itt is arra buknak.Nézz csak utána ez is tény.De mind 1.Szerintem hagyjuk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák