Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz Cifu #70 üzenetére

    Nem teljesen értek 1et az általad leírtakkal, mert:
    1. nyilván - az exclusive címeket nehéz más platformmal összevetni -, de ez pont elég
    2. nem csak a Fallout4 ami alig olcsóbb, sok más új játk is hasonló árazású - de ami a lényegesebb, hogy PS4 végigjátszás után eladhatod és buktál 2-3k-t, nem így a PC esetében ahol nálad marad teljes áron ha tetszik ha nem, ha előveszed még ha nem (PS4 dobozos játékoknál, míg PC-n mind1 mit veszel). Tehát végül melyik kerül többe?
    3. így van, és gyakorta pont ők sz@rnak a PC-s portok optimalizálásába elsőként mert nincs benne elég pénz (ha nem fut jól, vegyél 150k-s dVGA-t majd azon jobb lesz) mert sokan inkább letöltik ingyé' :U

    Én nem akarlak konzolpártivá tenni mert az sem egy hibátlan csodagép és érdekem sem is fűződik hozzá. :N Viszont az általam most, és az előzőekben leírtak tények illetve valós szempontok amin azért érdemes elgondolkodni. Ettől függetlenül mindenki vegye amit jónak tart és amire pénze van, de én a magam részéről megelégeltem a PC-s játékok egyre szaporodó sz@rságait és a többszázezres hw vásárlásokat. PS3 után erre vártam, hogy 1080p-s grafikával jelenjenek meg a konzolos játékok..

    Részemről OFF vége!

    Geller_1972 (#79) : látom, azért van aki hasonlóan gondolkodik és/vagy érti a lényegét annak amit leírtam. :C

    [ Szerkesztve ]

    Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

Új hozzászólás Aktív témák