Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Callisto

    őstag

    válasz Tigerclaw #7 üzenetére

    Tökéletes megfogalmazása annak amit mindig is gondoltam magam is, de elmondani nem tudtam sohasem. :)
    Tulajdonképpen akik nyomják a köröket egymás után kajabálva, hogy esett egy legendary és jobb lett X ponttal Y tulajdonsága a karinak, mind szerencse játékfüggők. Van aki azt hangoztatja, hogy a lényeg az irtás. Mégsem az irtásról lelkendeznek, hanem arról, hogy hány legendary, set tárgyat dobott neki a félkarú rabló 1000 óra alatt és hogy most X ezerrel jobb a damage.
    Kérem szépen aki átlag naponta 2 órát beletolt megjelenés óta (ez nagyjából 1000 óra játék) ebbe az egyetlen játékba az nem más mint (szerencsejáték) függőség. Én is 450 órát már játszottam vele, igaz 100 óra után rájöttem, hogy ez egy kalap szar (az egész lootrendszer és AH stb.). 3 karit még felhúztam, mert az még is valamiben újat mutatott, majd hagytam is a francba. Inkább játszottam más játékokkal az erre szánt időmben, melyek új történetet, újdesignt, grafikát stb. is mutattak és nem ugyanazokat a köröket futtatták velem azért, hogy legyen 2 ponttal jobb cipellőm.
    Most 2.0.1-nél elővettem és tény, hogy így kellett volna kiadniuk alapból. Blizzard nem ahhoz ért, hogyan csináljanak színvonalas kiegészítőt. Ahhoz értenek, hogyan adjanak el végül elkészült játékot több darabban darabonként egész árért. :D
    A kedves cikkíró pedig egyértelműen elvakult fan, ha az alapjátékra ugyanannyit adott, mint most erre hozzátéve, hogy ilyennek kellett volna lennie alapból. Én és sok millió másik játékos is látta már az alapnál, hogy az el van cseszve. Persze kivételek és elhamarkodottan ítélők mindig vannak.

    [ Szerkesztve ]

    "A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

  • zrubi

    senior tag

    válasz Tigerclaw #7 üzenetére

    "egész csak színtiszta grind"

    Valóban. De ennyi is a célja.

    Aki többet akar ebből kihozni, annak ott a hardcore mód. Persze az is csak grind, ám egyetlen élettel rohangálni a mobok között aaaz kicsit más fílinget ad a dolognak ;)

    Az árát pedig inkább az előfizetéses játékokhoz kell mérni, ahol ennyirét 2-3 hónapot játszol maximum. Arról nem is szólva, hogy ez csak a magyar pénztárcának sok, máshol ezen senki nem problémázik. (aki mégis, az meg játszik majd tört szervereken, ahogy eddig is)

    zrubi.hu

  • Glenda

    addikt

    válasz Tigerclaw #7 üzenetére

    Szerintem a Diablo 3 - ezzel a kiegészítővel is - pár nap (ha kipróbál minden classt, kicsivel több) után csak azok számára élvezetes, akik olyanok mint egy kutya aki századszor is farkát csóválva hozza vissza az eldobott botot. (ezzel nem a kutyákat akartam megsérteni)

    Vegyél vissza, elég sok fórumtagot lekutyáztál most.

    from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

  • Wolverine

    félisten

    válasz Tigerclaw #7 üzenetére

    Vagyis a D3 pont olyan, mint a Diablo II? Érdekes, nem is tudtam, hogy ez is baj :)

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

  • mikromanus

    veterán

    válasz Tigerclaw #7 üzenetére

    Hm.. CicaKarom. Megadnád az armory linkedet! Kiváncsi vagyok mennyire alaposan ismerted meg a játékot hogy ilyen magabiztosan nyilatkozol arról hogy mennyi van benne és mennyire újrajátszható. Besaccolnám a max nehézséget ahova bemerészkedtél (normal?) Alaptalanul nem akarok senkivel példálózni, de általánosságban aki ilyen magabiztosan ossza az igét és bírálja Diablos játékostársait az:
    - nem érte el a max szintet egy karakterrel sem
    - nem próbált ki egy kasztnál többet (nem, a lvl 2-es karakter az nem "kipróbálás")
    - nehézségi szintben nem merészkedett a felső 80%-ba se
    - bal klikkes skillel nyomult az egész játékos pályafutása alatt
    - nem ismeri a kaszt skilljeit, rúnáit és az alapvető játéktechnikai alapokat sem (pl mi ad sebzést, mi gyógyít vissza, mitől lesz jobb a védelem, mi lehet jó egy itemen)
    - legendary és set itemet csak képeken látott, a craftról meg azt hiszi valami betegség
    - az új lehetőőségeket ki se próbálta (bountyk, riftek, gamble, új skillek)
    - a multit Diablo 3 viszonylatban leginkáább úgy jellemezné: "igen, böszme nagy nemzetközi cég ez a Blizzard"

    Persze ezek azért ritkán jönnek össze együttesen és te biztos azon kivételek közé tartozol, akik mindent átskipelve 5 órányi végigjátszás alatt (csak act 5) mindent teljes alapossággal kiismertél és nem tudnak neked újat mutatni. Egyébként is felnőtt ember vagy. Ihatsz alkoholt, lehet jogsid és választhatsz, tehát nehogy már bemagyarázza valaki neked, hogy nem te vagy a világ közepe! ;]

    (#27) Tigerclaw
    Nem, nem újra é sújrajátszod. Egyszer lejátszod és után ahúzol hentelni adventure módba. Minek "újrajátszani" ha már betéve tudod a történetet és mit mond Azmodan miküzben épp a torkát szorongatod? Szóval adventure-bounty-rift, meg egyéb móka lehetőleg csapatban és akkor nincs annyi duma benne. Jó az. Ha dumát akarsz, akkor ott vannak a társak TS-en. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • Integra

    titán

    válasz Tigerclaw #7 üzenetére

    nálad elég súlyos szellemi és értelmezési gondok lehetnek, te akkora überfaszacool csávó vagy, hogy majd kiszakadsz az internetből is....
    csak tudnám, honnan szalasztják az ilyen félkegyelműeket is, mint te vagy..
    na, de mindig van egy topictroll :)

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák