Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz mikromanus #31 üzenetére

    Vannak playerek akinek az a legfontosabb a játékban legyen egy számláló amit folyamatosan növelhessen és aztán büszkén mutogathassák, hogy már ott tartanak.

    Én nem ilyen vagyok. Nekem a karakter szintjének, gearjének és statjainak növelése, fejlesztése nem a játék célját jelentik, hanem csak eszközök ahhoz hogy újabb és újabb területet, dungeont, bosst és harcot láthassak és tapasztalhassak. (legjobban az újabb és újabb területek felfedezése és a story érdekel) Amikor a jobb gear funkciótlanná, céltalanná válik nem játszok tovább. Engem az achievementek közül is csak az érdekel, ami hozzáad valamit az élményhez és nem az hogy szerezzek 100 petet vagy 200 mountot, vagy hogy fél lábon körülugráljam a térképet.

    De hogy válaszoljak a kérdéseidre:

    - elértem a max szintet a D3-ban, de csak egy classal (barbárral, ha arra is kíváncsi vagy)
    - kipróbáltam a többi classt olyan level 30-ig, de ekkor már nagyon untam az egészet
    - Hell vagy Inferno szinten öltem utoljára Diablo-t. Nem azért mert akartam, hanem a játék erre vitt.
    - elég fura lett volna 1 skillel végigmenni a játékon még normálon is. (elég sok kombinációt kipróbáltam)
    - a barbár classt teljesen megismertem (skillek, rúnák, kövek, statok)
    - a blacksmith-t és jewelert folyamatosan húztam, de jó receptem sosem volt
    - Ha jól emlékszem 1-1 legendary és set itemet találtam, de mindkettő low level volt és teljesen hulladék, így hordani sosem hordtam.
    - az új lehetőőségeket ki se próbálta (bountyk, riftek, gamble, új skillek) Ez szerintem igaz, de amikor én abbahagytam még paragon level sem volt.
    - a multit Diablo 3 viszonylatban leginkáább úgy jellemezné: "igen, böszme nagy nemzetközi cég ez a Blizzard" (ha arra vagy kíváncsi, nem multiztam a D3-ban, mert egyik haverom se játszott a játékkal, ráadásul telepítéskor nem vettem észre hogy az alapbeállítás US így ott voltak a karaktereim.)

    [ Szerkesztve ]

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák