Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    Kíváncsi vagyok mi sül ki belőle.
    Mindenesetre jó stratégiának tartom az AMD lépését, mert próbál megállni több lábon, mint az összes többi HW gyártó. Ideje lesz SW-t is fejleszteni (linux driver régebben nem volt túl híres amd oldalon). :DDD
    Anno mikor 9800Pro-val toltam sokszor irigyeltem az NV tábort, mert sok játék elején díszelgett a "The Way It's Meant to be Played!" logó. Az AMD a 2900-as széria bevezetésekor is próbált újat mutatni, de korai volt, no meg a mai napig próbál újat mutatni, illetve más ösvényt járni ahogy észreveszem. A két konzol APU és a Mantle nagy dobás a részükről, ha a játékfejlesztők is mögöttük állnak. A DX12 pedig a felhasználóknak is kedvez elég jól (NV oldalon is).
    NV válaszára leszek kíváncsi igazán, mert a HW-be nem fog betekintést engedni, innentől kezdve nem kérdés mit fog lépni, de nem lehet a végtelenségig húzni ezt az álláspontot, mert gyakorlatilag most Ők a legnagyobb akadálya a PC-s játékipar fejlődésének. (értsd jól eddig olvasottak szerint AMD-re optimalizálni nem tart hosszú ideig, míg NV-re csak kísérletezgetéssel tudnak optimalizálni... @ a játék fejlesztése szempontjából elvihet annyi időt, amit normális bugfix-re, egyéb elemek kipofozására költhetnének a fejlesztők).
    NV-nek az autó piac és ARM a jövő, leszarja a PC-s piacot ahogy elnézem kérdés az hogy az NV fanoknak mikor esik le... :DDD
    Peace, mielőtt még flame keltéssel vádolnátok, de ezek tények. :R

    ON: Linux jó dolog, talán a játékfejlesztők ha mellé állnak, akkor a 3rd party progik is megszaporodnak úgy, hogy akár elsődleges OS-ként is funkcionálhat. Sajnos nálam pár magyar fejlesztésű szoftver miatt ez kiesik, de egyik kisebb gépen már dübörög a pingvin. :))

Új hozzászólás Aktív témák