Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raskolnikoff

    őstag

    válasz Nowhereman #130 üzenetére

    Neked aztán sok bajod van a világgal! Ha ennyire van időd írhatnál a TV adóktól kezdve az újságokig. Fogadni merek hogy nem unatkoznál.

    Dehogy miért nem hagyod békén már ezt a topikot azt nem vágom! Akik részt vettek benne azoknak készült és kész! Nem tetszett ok, megírod, de ragozni nem kell! Abban a stílusban, ami önmagában is megérne pár bekezdést.

    Köszönjük mki nevében, ámen

    [ Szerkesztve ]

    A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

  • Gergo88

    tag

    válasz Nowhereman #130 üzenetére

    Már ne is haragudj de nálam ez már igen csak trollkodásnak számít amit csinálsz.
    no offense

    [ Szerkesztve ]

    Basu gasu bakuhatsu busu basu gaido.

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Nowhereman #130 üzenetére

    abba nem szeretnél esetleg belekötni hogy a táblázatok háttere fehér?
    Mert hát elég gagyi nemde?
    Ember...ez egy egyszerű lista amit 250 ember szavazatából hoztunk össze..
    Nem vágyunk a világot megváltani sem útmutató adni hogy te vagy akárki mivel játszon egy uncsi hétvégén..
    De ahogy előttem is írták...ha neked ennyi bajod van ezzel az egésszel akkor miért nézel be egyáltalán ide?
    Leírtad a véleményed...tudomásul vettük hogy lámák vagyunk...
    Mellesleg a holtversenyes bulit pont a nép kérte ha érdekel...ugyanis többen is mondták hogy így legyen megoldva..persze akár le is szarhattuk volna mer ne ugassak már bele nem?
    De mivel a lista nekik készült gondoltuk hogy nah bassza meg..csak legyen már ugy ahogy a nép akarja..

    A listátok csak arra jó, hogy néhány egyszerű lélektől begyűjtsetek néhány :C -t

    ez meg már mindennek a teteje...akinek esetleg tetszik amit összedobtunk azis hülye?
    te vagy itt a minden aki csak szarozik?
    Tényleg csak egy egyszerű kérésem lenne..ne látogasd ezt a topicot...menni fog?

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Nowhereman #130 üzenetére

    Én azért kikérném magamnak az "egyszerű léleket"! :(((

    Igenis köszönet az két "összegzőnek" a listáért, az pedig teljesen nyilvánvaló volt, hogy a kategóriák (és besorolt játékok) nem teljesen stimmelnek, de mint az az eredeti topikban is rendre előkerült: olyat, amely mindenkinek megfelel (kategorizálás szempontjából) képtelenség csinálni. Senki sem állította, hogy tökéletes lesz. Ezzel kell beérni, ezt kell szeretni. Első menetben ilyen lett.

    Vedd észre, hogy arról volt itt szó, hogy született egy hivatalos "best of" lista, amely sok fórumozónak nem nyerte el a tetszését. Ezen kapott két vállalkozó szellemű ember, felajánlva, hogy akkor a fórumozók összeállíthatnak egy saját listát, ők pedig vállalják, hogy egybegyűjtik és összeszámolják a szavazatokat.

    Én cRPG oldalról vagyok csupán érdekelt (több mint másfél évtizede "játszom" a stílust számítógépen), a többi stílus nem túlzottan a kenyerem (max. még néhány körörkre osztott strat, meg a dibaloid loot-tombolák:-) ), és ha érdekel, én is nagyot néztem időnként, hogy milyen játékok kerülnek be egyáltalán abba a stíluskeretbe (az eredmények láttán meg el is szörnyedtem), de el kell fogadni, hogy ez egy demokratikus oldal, ahol a többségi vélemény dönt!!!

    Ha nem tetszik, el lehet menni, nem kell olvasgatni a topikot, de a magasról lesajnálást, lehülyézést stb. el lehet felejteni, mert saját magadat minősíted vele...

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

  • InVino86

    aktív tag

    válasz Nowhereman #130 üzenetére

    Tudod te egyáltalán miért indult el ez a szavazás ?
    Nem azért mert hasra ütöttünk és legyen, hanem volt előzménye egy 200as lista, amit NEM MI készítettünk. Nem kevés ellenszenvet mutatott a lista, mert miért ne pofázni mindenki tud ( mint te ), és ebből jött az h a ph tagok, nem feltétlenül mindenki, csak az aki vette a fáradtságot és szavazott ( megvan mindenki neve hogy ki szavazott ) milyen játékot részesítenek előnyben. De látszik, hogy kritizálni modortalanul azt tudsz, normálisan meg nem. Én csak a szavazatokat összesítettem egy progival, és nem mi találtuk ki a szavazatokat, hanem a ph tagok ( pontosan megvan ki melyik játékra szavazott ), ha neked nem tetszik h mi mit BAROMKODTUNK össze akkor légyszives FOGD BE és menjél más topikba irkálni.

Új hozzászólás Aktív témák