Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz M@trixfan #40100 üzenetére

    Mert mostanában alig kapcsolom be a PC-m, netezni is iPad-ről szoktam, a lakás abszolút másik helyiségében van a PC, mint ahol a plazmám és az 5.1-es rendszerem és nem is akarom a PC-t áttelepíteni a nappaliba, nem oda való. Szóval pusztán lustaságból nyomom PS3-on, akárhogy is rusnyább, mint PC-n. Ha nagyon akarnék, össze tudnék dobni egy játékra is elég erős PC-t, ami dekoratív lenne és elférne a nappaliban feltűnés nélkül, nyomhatnám ugyanúgy kontrollerrel a kanapéból PC-n is, de nincs rá igényem, ugyanis iszonyú keveset játszok már. Amiatt az évi 1-2 játék miatt ugyan nem pakolok össze másik PC-t. Tavaly ha 2 játékot vettem és játszottam összesen, akkor sokat mondok, nem igazán van erre időm, meg kedvem se sok. Az év elejét vártam a Dead Space 3, a Colonial Marines, illetve a Bioshock Infinite és a Tomb Raider miatt, ezeket majd végigtolom, aztán szerintem megint lesz egy év holtidő. A legtöbb időmet iPad-en töltöm, sokkal inkább lekötnek a logikai/kreatív játékok, mint a konzolos hentelések.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák