Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrDrake

    tag

    válasz Vesa #1826 üzenetére

    "Azzal viszont egyetértek, hogy hiányoznak a hosszabb távú célok a játékból." Mert az Elite-ben ugye vannak... :U

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz Vesa #1826 üzenetére

    Értem én, hogy technikailag meg lehetne oldani a ship shopot, de azt akartam mondani, hogy a HG portfóliója pont az, hogy szinte majdnem tényleg minden procedural a játékban. Ha a playerek alá tennék a shipek építésének lehetőségét, akkor eléggé kivennék a procedural tech alól az egyik táptalajt.

    Amúgy ha annyira kell egy klassz hajó, akkor meg tudod oldani. Egyrészt van portal, biztos van olyan user aki posztolt már olyan koordinátát ahol találsz neked tetsző starshipet. Másrészt én mindig csak gazdag rendszereket látogattam (prosperous, wealthy, advanced, high supply stb.) mert ott biztosan találni max slotos S class hajókat.

    Persze amit írtál nem lenne rossz valóban. De ezt mind leprogramozni a jelenlegi játékba nem kis meló lenne. Viszont ajánlatos az ilyen tippeket Zendesken megírni (angolul), mert azt figyelik és még tényleg lehet belőle valami.

    A warp celles dolgodat nem értem. Mármint, no offense. De NEXT óta könnyebb craftolni, mint előtte. Még a refinerben is elő lehet állítani tök más cuccokból.
    Ráadásul ha beépítesz 6 S class warp drive upgrade-et, akkor töredékére esik a fogyasztás.
    Nekem az egyik mentésemben van egy S class Explorerem, 60+ %-os hyperdrive-val és 6 upgrade module-lal. Ha jól rémlik, akkor egy fullra feltöltött warp drive-val elég sokáig elvoltam, 2%-ot csökkentett a 100-ból egy ugrás. Arról nem beszélve, hogy kb 2500 fényévre ment a hatótáv / ugrás.

    Hűű az elite dangerous biztos egy klassz játék, csak nem nekem :D Én azt hittem, hogy nagyon jó lenne kipróbálni, mert hogy szimulátor, és akkor tényleg valami realisztikus élményt kapsz. De aztán amikor leesett, hogy ez csak repülgetős, és nem lehet kiszállni a starshipből, maximum egy roverbe át és ennyi, akkor ez nálam instant felejtős game lett :D Szal az elite-nek nem sok köze van nms, osiris meg empyhez, max annyiban hogy űrben játszódik.)))

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák