Új hozzászólás Aktív témák

  • Cybertrone

    veterán

    válasz katt777 #25208 üzenetére

    :D
    Sejtettem hogy nem marad szónélkül...
    Mikor is írtam én hogy szívok a 70k-s lapommal? Rajtam nemigen mulattál drága barátom, sőt sznobnak sem tartom magam, ezt vettem mert ehhez volt kedvem, naggyából ennyi! És tudod mikor vettem a rendszert nemigen volt jobb az 5870-nél, csak esetleg az 5970 ( tegyük hozzá hogy nekem nem kell 2 gpu-s cucc ez is elég) És talán akkoriban már szállingoztak a 480-ak... A 480 mégúgy sem kell mert egy kazán, és áramtemető!
    Attól hogy most fényezed az asrockot, még nemlessz jobb egy alsó középkategóriától, és nemfogja több ember venni, és ennek tudod mi az oka?
    Az drága barátom hogyha valaki 300k-t ver el egy teljes rendszerfelújításra, az nemfogja megvenni, mert szeretne a pénztárcához mérten a legjobbat venni! ;)
    Azmeg hogy ugyan azt tudja e a tied mint az enyém... khmmm lehet, de kétlem! :U
    Mindazonáltal legyél el vele nyugodtan, és használd egézséggel!
    De arra megkérlek hogy ne itt magyarázd már be egy kollégának hogy márpedig az ő gépe nem jó, mert nem úgy megy mint a tied!!! Szerinted talán a te rendszered tökéletes? Vagy talán a te géped képmására kell összerakni egyet hogy olyan tökéletesen menjen mindenkié mint a tied? Hát ez jó nagy f*szág már ne is haragudj!!! Örülünk neki hogy pedánsan telepíted win reinstall után az összes dolgot a gépre, de ugyan be ne magyarázd már nekem hogy olyan tökéletes a rendszered hogy egyetlen hiba sincs benne :(

    Arra meg csak annyi hogy nekem nincs-e tapasztalatom vele? Hát régen volt, és köszönjük elég volt amd fronton is, és intel fronton is :U

    Várom amugy megtisztelő válaszodat, hisz tudjuk, neked mindíg igazad van :DDD :DDD :DDD

    "Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Új hozzászólás Aktív témák