Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz HSM #25198 üzenetére

    De, képben vagyok. Képzeld, HT-gel is képes 100% terhelődésre a proci! :Y
    Mint említettem, KIZÁRÓLAG, amikor 2 magra redukáltam a rendszert, és kikapcsoltam a HT-et, akkor volt, hogy beakadt a kép v. a hang, amikor 2 CPU-igényes alkalmazás zabálta a processzort. Pedig nem vagyok szívbajos, ráküldtem én 2 videótömörítést meg lemezkonvertálást egyszerre, mert úgyis TV-t néztem. :DDD

    Cybertrone: Tudod, nekem legalább van tapasztalatom vele, és tudom, hogy jó, te mire "csórózod"? Mert sznoboknak derogál megvenni, inkább szívnak 70k-s lapokkal? Én ezen mindig jót mulatok. :P Tök jó nekem, hogy a 40k-s lapom ugyanazt tudja, mint a tied. :Y Ne is vegyél ilyet, inkább baszd el a pénzed EVGA-ra. Csak ha belegondolsz, mennyivel jobb VGA-t vehetnél az árkülönbözetből...

    szaszabee: Nekem ASUS sem, pedig mindig azt vettem. Most is az volt, anyagi okokból kellett "degradálnom", de nem bántam meg, főleg, hogy ezen használható a PCI-EX1 slot, és több kártya esetén képes 16+16+4-ben menni a 3 VGA, ellentétben az ASUS-szal, amely csak 16+16+1-et, vagy 16+8+8-at tud.
    ASRockból totál ugyanazt "sajtoltam" ki, mint az ASUS-ból, igaz, előbbinél nem lehet belecseszni olyan apróságokba, mint utóbbinál.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák