Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Cybertrone #25209 üzenetére

    Nem írtam, hogy te szívtál vele. :U Viszont szívtak itt már többen drága lappal.
    Akinek van elb.szni való pénze, arra szórja el, amire akarja. Hidd el nekem, mert tudom, rengetegen vettek ASRockot, mert az alsó középkategória az AMD Athlon X4, és nem bármelyik X58-as lap. :P Tudja a te lapod a 16+16+4 VGA-módot? Azért ezt kérdem, mert egy csomó X58 lap nem tudja, főleg az extrábbak, mert másra viszik el a PCI-E sávszélt (ami pl. a userek többségének nem kell). Ráadásul egy csomóan jobb VGA-t tudtak így venni, vagy pont, hogy nem kellett AMD-t venniük, mert egy olcsó, de jó lappal vehettek i7-et, amellyel már megérte az árkülönbség.
    Tudod, mi a f.szság, hogy a szavaiddal éljek? Az, hogy ha valakinek nem jó a gépe, akkor azt hülyézitek le kvázi, akinek meg az. Normális ember minimum megnézné a saját gépét, hogy mi a baja, mert a hiba nem a rendes működés része. Ha pedig HSM azt írja, hogy nála akad a videólejátszás, akkor NYILVÁNVALÓAN hibás valami a beállításaiban. Ha ő azt hiszi, hogy az i7 hibás, én meg hülyeségeket írok, legyen az ő baja, és játsszon segédprogramokkal meg process-prioritással, én szóltam. :R Nekem még XP alatt sincs gondom lapozófájl nélkül, pedig az csak 3GB RAM-ot lát.
    Ha az én rendszeremben nincs hiba, nem feltétlenül tökéletes, de logikai alapon is beláthatod, hogy hibátlan. :P
    Azt meg jó páran megírták, hogy régen volt gondjuk ASRock-kal, mégis mennyire jó döntés volt ma azt venni. Haverom is kipróbált több lapot, és az ASRock vált be a legjobban nála, pedig AMD-s, igaz, ez is újabb lap. Tehát te ne nyilatkozz róla, ha nem próbáltad. ;) Amúgy meg ki reklámoz itt mit? Én megírtam, hogy az ASRock, és az ASUS lapomban sem volt gondom, tehát 2 lapban is teljesen rendben működött a cuccom XP és W7 x64 alatt is.

    Ez is mekkora hülyeség, hogy mindig igazam van. :N Csak azért, mert nem hagyom magam meggyőzni olyan dolgokról, amelyek számomra bizonyítottan tévesek, még nem vagyok tévedhetetlen, de befolyásolható sem a saját tapasztalatom ellenére. :)

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák