Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    Sziasztok!

    H97-es alaplapokat nézegetek (nem K-s i5 4590-es procihoz lesz majd), normál ATX méretben (mATX nem játszik).

    Kérdésem, hogy ha az audio részét nem nézem a dolognak (sima kéthangfalas, nem túl nagy teljesítményű hangrendszerrel használom a gépet, tehát az MSI finomságai nem feltétlenül fognak ott kijönni), akkor az MSI H97 Gaming 3 jobb-e érdemben a Gigabyte H97-D3H-nál összerakás, komponensek minősége, VRM hűtés stb. szempontjából?

    Igazából a Giga lapját néztem ki magamnak elsőre (ár/érték arányban kb. legjobbnak tűnt, és eddig egy Giga lapom sem hagyott cserben), de időközben az MSI lapjáról is elég jókat olvastam, így kíváncsi lennék hozzáértőbb véleményekre is.

    Ja, annyi játszik még a dologban, hogy szeretem a harmóniát, és GTX960 lesz majd VGA gyanánt, tehát ha a két lap között fikarcnyi különbség sincs, akkor a kártya lesz a döntő.
    Ott a Gigabyte GTX960 4GB g1 gaming, illetve az MSI GTX960 gaming 4g a két jelölt. Ha erre van vélemény/javaslat, akkor azt is szívesen fogadom (bár ez nem az a topik).

    Még annyit: ASUS és Asrock márkákkal nem számolok, tehát alternatívaként nem kérek ajánlatot e lapok közül.

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák