Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razermazer

    őstag

    válasz kicsipapucs #18126 üzenetére

    Hát ez így ebben a formában nem igaz, mert nem gyári kőkemény zsírral lett visszatéve hanem mx kettővel :P csak nem mustárosnyomás szinten hanem pengével szétkenve(nem pár cseppnyi volt). Tudod a gyári eleve fehér volt :N de nem baj. 1. A malőr ott lehetett hogy előző nap este szedtem szét, és a fáradság így alakította a helyzetet(mert ugye neked gyorsan kellett türelem lapot terem). 2. A problémát a lap domborúsága is okozhatta a Tody blokknak nincsen háttámasza ami jó lett volna kicsit hajlott a lap. Az ajánlattal viszont nem tudod, és nem is fogod megtudni mit veszítesz, én tudom 20-fokot. Halláskárosodás elkerülést :DDD . Ennyiért erre a lapra nem is fogsz kapni szettet léggel meg nem fogod eléri az áhított 480-at (orkánnal igen, de annak meg semmi értelme, bár nem én hallgatom) vagy a felett nekem megvolt a 480 validra csak játszani kellett volna vele, de le*****am. "Élj vele boldogan áldásom rád". Én az i7-el elvagyok meg a tervező programjaim is, ez a platform már nekem kevés lett volna oda. Kevesebbet fogyaszt, kevésbé melegszik, jobban megy. Peace toljad neki szárazjéggel :R

    Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Új hozzászólás Aktív témák