Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Razermazer #18127 üzenetére

    Nyugodalom, nem kell mindjárt önvédelem üzemmódra kapcsolni, nem bántásból írtam.
    Nem figyelmesen olvastál. A kőkemény zsír a leszedhető fet és chipset fölötti borda alatt volt. Amihez te nem nyúltál, az asus sara, nem a tiéd. Nem hibáztattalak, h így raktad össze, csak szóltam, nekem aztán igazán nem tartozol magyarázkodással, ki vagyok én ahhoz...
    Megint kishitű vagy, 495FSB nem valid, hanem 24/7-re belőve nálam értelmes feszekkel úgy, hogy még megy mennek a voltok lejjebb ha gtl-ezek egy csöppet. Komám nagyon lebecsülöd ezt a cumót, mintha rossz emlékeid lennének. Mi bajod vele?
    Mint elmondtam 0 légmozgással lett 47 fok az nb, amit azóta egy kis nyomásnöveléssel levittem 4,2GHz load 44 fokra. Nem hangosabb így, mint vízzel. Ha átjössz, megmutatom, az én szerető kezeim között mivé érett a cumód. i7 érveid: nem hiszem, hogy valaha néznéd, hogy mennyivel eszik kevesebbet a géped az új cuccokkal, ez egyfajta senkinek sem fontos, csak felhozható érv. Ha viszont neked télleg ennyit számít az a sok watt, akkor én kérek elnézést. Kevésbé melexik? Ebben biztos vagyok, egy null oda. Jobban megy... 1x összemérjük.
    Ez a toljam szárazjéggel duma meg nem más, mint így a végére egy bántás, basztatás.
    Oltsuk a másikat, ne segítsük. :C :W Azt hittem lehet ezt normálisan is. Még1x a végére: én még mindig nem fájtolok.
    Tisztelettel: D.

    [ Szerkesztve ]

    Nyugodj békében, drága Maffia cicám. :(

Új hozzászólás Aktív témák