Új hozzászólás Aktív témák

  • Agostino

    addikt

    sziasztok

    érdekelne a véleményetek az alábbi esetről, ami nemrég történt velem. x webshop felrak x terméket x áron. x ár nagyon-nagyon alacsony, talán elütés, talán ennyire akciós, nem tudom de megrendelem - itt jegyezném meg, az oldal tökéletesen működik, a termékről képernyőmentést is készítettem. leadtam a rendelésem, a shop vissza is igazolta, hogy köszönjük szépen, itt az email, ide számlázunk majd ennyit fizess. az ár nyilván nevetségesen alacsony, de ha ennyire van meghirdetve akkor ennyire. néhány óra múlva hívnak a boltból, hogy
    - rendeltem-e ilyen terméket
    - igen, rendeltem
    - továbbra is érdekel-e?
    - természetesen, a meghirdetett áron
    - annyiért nem adják, csak sokkal drágábban, merthogy ez az eredeti ár, és mit képzelek, eladna-e bárki ennyiért egy ilyen terméket, meg általában is hogy gondolom ezt? hiba jött közbe a weboldalon azért volt ennyi, már jelezték, hogy legyen javítva. ezért csak a drágábbik áron tudják adni
    - köszönöm annyiért nem kell, a megrendelt áron viszont szívesen átveszem
    - tehát nem kell eredeti áron?
    - amennyiért megrendeltem, annyiért.

    boltos leteszi. ilyenkor mi van? nyilván azért vettem meg online mert nagyon alacsony volt az ára, szinte nulla forintért ami egyébként kalap pénzzel többe kerül. de ilyenkor mi van, mit mondd a törvény?

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Új hozzászólás Aktív témák