Új hozzászólás Aktív témák

  • stol

    addikt

    válasz Gyuri27 #5832 üzenetére

    Akkor Te sem értetted meg rendesen :DDD

    "Akkor te legyél olyan rendes, hogy nem döntöd el helyettem, hogy milyen vga-t szeretnék."

    Leírom megint akkor. Én nem szoktam mást adni, ez nagyon kevésszer fordult elő, max akkor, ha irreálisan hosszú ideig nem cserélt/javított a gyártó.
    Más kártyát a GYÁRTÓ és vagy NAGYKER küld a végfelhasználónak vissza az eredeti helyett.
    Ezt vagy elfogadja, vagy nem. Ha nem, akkor megbeszéljük, hogy kinek mi lenne a jó.
    7,5év alatt ez minden esetben sikerült!(Előtte 3,5évig elektro szervizeskedtem.) (Egyet leszámítva, ahol egy procit beejtett a júzer az LGA foglalatba és ~200 lábat elhajtott és visszadobta a gyártó, igaz az t eleve feltételesen vettem át.)
    Szerintem sehol nem írtam le, hogy önkényesen, a disztribútor és gyártói láncot megkerülve bíráskodok garanciális kérdésben. Sehol.
    Sőt, vagyok oly' rendes, hogy alaplapot, csere vga-t biztosítok a felhasználók 95%-nak arra az időre, amíg az övé garanciázódik!
    Lehet az előbbiekben félreérthetően fogalmaztam! Ha igen, elnézését kérek érte!
    A fent leírtak viszont gyakorlatban jól működnek, beleértve a lentebb leírt futár-garanciás eseteket is.
    :R

Új hozzászólás Aktív témák