Új hozzászólás Aktív témák

  • ldn218

    tag

    válasz DeFranco #25944 üzenetére

    Biztos hogy nem én csinálok hit kérdés belőle ezt nem is tudom honnan szedted :)

    Inkább nálatok van az hogy mást nem mertek használni gondolván gyári előírás ez a legjobb az autómnak.
    Neked mondott már olyat egy márka szerviz vezető hogy a vadonás új autódba csak azért teszi ezt és ezt a viszkozítású olajat mert a garancia miatt a gyár ezt írja elő és ő ezt igazából nem ajánlaná?
    ( Ettől függetlenül azt fogom belerakni hiába hogy Ő nem preferálja )
    Neked mondott már olyat másik márka szervízes hogy ne a gyári olajat rakd mert attól van jobb is ?
    ( ezt megfogadom mert amiről beszélt az már rég nem gyárt olyan minőséget saját tapasztalás )
    Neked mondott már olyat a castrol disztribútor hogy ne ezt a "szart" tedd bele ?
    ( ettől függetlenül bele tenném de nem használnám az előírt csereperiódusig )

    Én hivatásosként is melóztam személygépkocsim is sok volt teherautóm is és sok sok kilométeren át üzemeltettem őket. Tehát van tapasztalás bőven :) Valami gyári előírást kapott olajból valami nem. Mindenből a minőségibbet kapták és köszönték szépen "meghálálták".

Új hozzászólás Aktív témák