Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz baphomet #26166 üzenetére

    Vigyázat, az antimony csapda! Én még anno a barnacle láznál gyűjtöttem be belőle egy púpozott vödörrel, de olyanra való, amit nem használok(lőszer tuningra mondjuk jó lenne, de az meg annyira macerás, és nem is érzem a látványos tűzerő növekedést, úgyhogy arra sem használom). De mivel very very very rare, ezért nincs szívem eldobálni, pedig csak a helyet foglalja. és a tároló felét az ilyen hihetetlenül baromira irtózatosan ritka, ámde általam soha nem használt dolgok foglalják el. Pedig ha nem lenne ilyen rohadt lomizós természetem, és ki tudnám szórni ezeket a cuccokat, és a készleteket feltölteném nikkellel, vassal, meg sulphurral, gyak kiköltözhetnék egy HazRES-be, mert örök időkre elég lőszerem lenne :D
    Amíg nincs tároló, addig ne gyűjtsünk olyan cuccokat, amik nem kellenek, legyenek azok bármilyen ritkák!(kivéve, amikre egyenlőre nincs adat hogy mire jók, mert lehet, hogy azok a később érkező tuningokhoz kellenek majd, de ezekből is csak a ritkát)

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák