Új hozzászólás Aktív témák

  • JociJ8

    friss újonc

    Sziasztok Gondoltam ide írom a Kábeles Net problémámat , hátha tudja valaki mi a hiba.
    Problémám az hogy 100Mb Sebességet mérek mindig, 1GB Diginettel, Digi doboz+ routeremmel.
    Úgy tudom ha nincs hálózati kártyám, se ssdm, mert max 1GB sebességet nem akarok, akkor is 600Mb vagy egy kb sebességemnek lennie kellene. :)

    Egyéb lényeges dolgok:
    Asztali számítógépem új, kornak megfelelő.
    Diginetes 1GB csomagban vagyok.
    Ha a Digis eszközről vezető kábelt a gépemre dugom , akkor rendes 600Mb mérést kapok.
    De mivel 2 gép van a 2 szobába, meg kell osztanom kábellel routerrel a netet. Nálam kellene erős netnek lennie, ezért 1 számú portról vezetem magamhoz a netet a routerről.
    Így hogy a TP LINK Archer C2 AC900 3 dual band gigabit wireless Gibabytes routerhez kötöttem 100/100Mb a sebesség mérés mindig.
    A hálózat 1GB netet ír, asztali gépemben gond nincs.
    Viszont router speciális beállításokhoz nem értek , gondolom ott keresendő a gond.

    Hálózati kártya drivert minden irányú driverét , múltkor frissítettem már, mai ellenőrzésre, legfrissebbeket mondja, nincs új.
    TP LINK Archer C2 AC900 3 dual band gigabit wireless Gibabytes routerhez
    Router jelenleg: Firmware Version: 3.0.1 Build 20180423 Rel. 53178(EU)
    Nincs új verzió ebből sem ha jól néztem.
    Kábelek is a GB nek megfelelnek

    Én Routerre gyanakodok , annyira bonyolult beállításai vannak, magamtól ki nem találom, hogy gyári beállítás magától mért nem tudja, vagy hogy kellene állítani.

    Köszönöm szépen ha valaki tud ötletet adni.

Új hozzászólás Aktív témák