Új hozzászólás Aktív témák

  • Remekelek28

    őstag

    válasz air #535 üzenetére

    Nemnem,ne keverd össze. A tisztességtelen kamat számitás egy folyamat volt,tehát a szerződés megkötésekor még te se meg a kormány se tudtátok,hogy 2,illetve 5 év múlva tisztességtelenül emel kamatot a bank. És ennek a folyamatnak lett vége,kb 2013 körül. Ekkor bukott ki a dolog,hogy szinte minden bank tisztességtelen árfolyamrést és kamatot számolt. Tehát ez nem derülhetett ki a szerződésmegkötésed másnapján.
    Errefel hozták meg a törvényt,hogy az élő és az elévülési időn belül levő szerződéseknél adják vissza a tisztességtelenül elvett pénzt.
    Ja és nem a kormány mondta ki,hanem a kúria. a kormány csak kúria véleményét kérte ki.
    Az általad irt példára pedig annyit,hogyha én 5 évvel ezelőtt teszek egy dolgot ami törvényes,de abból a dologból kifolyólag utána évente 1-1 ember meghal miattam,akkor engem 5 év után börtönbe zárhatnak egy törvénymódositással is... És,ha nehezen is de el is kellene fogadnom...

    A quaestorhoz meg annyi köze van ennek,hogy mindkettő tevékenység kockázattal járt,mindkét helyről ellopták a pénzünket És te mégiscsak arra a tevékenységre mondod,hogy nekik semmi pénz nem járna vissza ,melynek te nem voltál részese..

Új hozzászólás Aktív témák