Új hozzászólás Aktív témák

  • Remekelek28

    őstag

    válasz Doom #527 üzenetére

    Konkrétan nem tudom,hogy kell arannyal kereskedni,de gondolom meg kell vennem valahonnan és azt itthon kell tárolnom. Nos fennáll a veszélye,hogy ellopják. Még az államkötvény van ami elvileg biztosnságos.
    De szerintem az emberek jónagy része ezekután nem a hozamta hajt,hanem ami már megvan az megis maradjon.
    Az,hogy igazságos e hogy visszakapjuk azt a pénzt,mindenki döntse el lelke szerint. Én továbbra is azt vallom,hogy nem arra vállaltunk kockázatot,jogy ellopják e vagy sem,hanem magára a kötvényre.
    Viszont a karcagi ügy az más,ott valóban nincs értelme kártalanitásnak,mert csak utazási tevékenységre volt engedélye a marcsikának. Oda valóban csak saját felelősségre vihette az ember a pénzét.
    Amúgy egy rendkivül bonyolult ügy ez a Q ügy mivel,ha a budacasht lebuktatta az Mnb,akkor a Q t,mért nem sikerült? Mert jóhaver volt Tarsoly? Ha meg jóhaver volt ,most mért van bilincsbe ? Akkor mégse jóhaver ?
    Véleményem szerint a Q nem bukott volna meg,ha nincs a budacash bukás.
    A quaestoros ügyintéző szerint január körül volt ellenőrzésen az Mnb és mindent rendben talált. Illetve állototta,hogy ők államkötvényt adnak el,igy nincs félnivalóm. Ezért nrm vettem ki a pénzem a budacash ügy után.
    Minderről az mnb t kérdezvén,semmilyen tajákoztatást nem adtak ki. Ez titok,hogy mikor van ellenőrzés,titok,hogy mi van a pénzemmel,titok,hogy minden rendbe van e a brókercégekkel.
    Legszivesebben olyan pert akasztottam volna az mnb nyakára, a telefonbeszélgetéseim bizonyitékával,hogy nekem utalták volna vissza az osszes q pénzt.
    Több ügyvédet is felkerestem,mind habozás nélkül elvállalta.
    Ezért is irtam,hogy erősen erkölcsi okok miatt lettünk kártalanitva. Illetve 100 ezer szavazót biztosan elveszitett volna a kormány,ami engem kevésbé érdekel. Tavaly se szavaztam senkire.
    Mindegy most legalább nem kastélyokra megy az mnb pénze,hanem oda ahova kell.

Új hozzászólás Aktív témák