Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    válasz AmunRa #1313 üzenetére

    elég nagy nem tudja a bal kéz, mit csinál a jobb lehet náluk. nagy cég, sok ember a csatornák meg bedugulnak.bár én még mindent el tudtam intézni náluk, egyelőre. ha emberi hangot üt meg és udvarias az ügyfélszolgálatosok szinte mindenhol segítőkészek. ilyen esetre jó lett volna egy tartalékmodem egyből, lehetőleg máshol kipróbált és jelezni, h azzal sem megy. talán vmivel jobban odafigyeltek volna.
    ellenben nekem még mindig megvan a tréonlányos hozzáférésem (t-komos adls komplex pluszom volt, szóval semmi biznicem nem volt a tonlányal). jeleztem nekik a váltásnál, h oké megtörtént, meg voltak még kérdéseim is az telefon előfizzel kapcsolatban. visszaírtak, nyugodjak meg a 3c-nek átaadták 24-én a szolgáltatást, onnantól nem számláznak. ma még mindig megy a trékomos hozzáférésem. szóval nem kapkodják el a saját házuk táján sem a dolgokat.

  • AmunRa

    aktív tag

    válasz AmunRa #1313 üzenetére

    Műdökik az ADSL. A helyi telefonközpontban volt gond.
    Nem is tudtak a bejeletett hibáról.
    Az ADSL központban gondoltam megnézte, hogy renden van e minden a mi központuk és köztük, aztán gondolta minden OK. Nem is szólt vissza se nekem se a 3C-nek.
    Majdem minden nap hívtam őket, a mai nap a hibabejelentő megigérte, hogy rászól az emberre az itteni telefonközpontban. Persze nem szóltak nekik.
    Elkértük a telefonos srác telefonszámát, ha bajunk lesz őt hívjuk.
    Persze a 4 nap szünetre is kell majd fizetnünk, mint amikor 1 hétig nem volt telefonunk a visszakapcsolás után.
    Ami még zavaró, hogy a helyi telefonközpont számát nem adják meg.
    Pedig akkor már rég röfögne a DSL. Meg amikor az embert hülyének nézik alapból,
    hogy biztos a kávéfőzőbe dugtam a telefonkábelt.
    Hiába mondtuk, hogy az itten központ és a viskónk között van a baj.
    Meg hogy esetleg a fél napos áramszünet után keletkezzett a hiba.
    Nehogy már felhíhjuk a gárdonyi telefonközpontot. Majd elinternetezik ez telefonvonalon és fizet nekünk. Jó neki az 56k a 3M helyett! :D

Új hozzászólás Aktív témák