Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    Sziasztok!

    10k környéken, nagyon max 15k-ig keresek BT hangszórót. Ami nagyon fontos, hogy kompakt legyen, mondjuk laptop mellett hátizsákba könnyen elférjen. Van egy Harman go+play "minim", de az a jó 3kg súlyával és méretével nem olyan könnyen hordozható.

    A legjobb hangzást keresem, legalább 8 óra körüli üzemidőt, ha cseppálló csak előny, ahogy az extra funkciók is (pl nfc, powerbank, stb), de nem ez a prioritás.

    Kollégámnak van egy Denon envaya mini, az nem rossz, csak hát az ára húzós, meg az akksi ja nem a legjobb. Lehet hazai és külföldi beszerzés is, várom a tippeket, köszi :R

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz Krill77 #3920 üzenetére

    Néztem ezeket a Tronsmart csodákat, T6 és Mega között agyalok most, azok közel 10k-ba fájnak. Vagy ezek nagyon kerülendő darabok? Itt van mellettem most egy kis Xiaomi Mi és egy Envaya mini is, ha a kettő között helyezkednének el, már teljesen jók lennének. Nem akarok hifi hangzást, nincs szükségem mindig a Harman szintjére, de élvezhetőbbet akarok, mint amit a telefonom vagy a laptopom tud, és pont nincs kéznél a nagy Harman :)

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz Krill77 #3997 üzenetére

    Egy Bluetooth hangszórót vissza is vesz az edigi, de a kolléga által bemásolt rész hang- és képanyagra, illetve szoftverekre vonatkozik. És bizony ezekből bontottat senki sem fog visszavenni.

    Viszont megjött a Tronsmart T6 és Mega is, ma összehasonlítom majd mindkettőt, és ha időben hazaérek, akkor a Mega-t lehet a Harman Go+Play minivel is összeeresztem - bár annak sok értelme nincs, szerintem mindenki tudja mi a végeredmény :)

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    #picalert Tronsmarkt T6 vs Mega

    Először T6-ot rendeltem, tetszett is nagyon, de nem hagyott nyugodni, hogy milyen a Mega, így pár nap múlva megrendeltem azt is. T6 hangja egy kicsit szellősebb, a magas valamivel jobban "csilingel", viszont nincsenek igazán szép mélyei, inkább a bluetooth hangszórókra jellemző pattogás ez, mint igazán mély hangzás. Ezzel ellentétben a Megának nagyon szépek a mélyei, a közép is tisztább, viszont a magas egy kicsit háttérbe szorul, legalábbis a T6-tal összehasonlítva. T6-ban az nem tetszett, hogy nagyon rezonál az egész cucc, leraktam az asztalra, és vibrált tőle minden, de mély ettől nem volt. Mega meg sem mozdul, nagyon stabil, nem remeg-rezeg, mégis erőteljes. Az elhelyezés ezeknél is nagyon fontos, főleg a Mega esetén, ugyanis ha jó helyre rakjuk, nagyon kellemes, "nagyfiús" hangzást is ki lehet hozni belőle. Hangerő tekintetében a Mega hangosabban tud szólni, bár megjegyezném, hogy igazán jó hangzást max 60-70%-os hangerőig kapunk, onnan már csak hangosak, de a hang egy kicsit szétesik mindegyiknél. Ha nem próbálom ki a Megát, akkor a T6-tal is tökéletesen elégedett lennék, de így a Mega nyert :) Egyébként a T6 kicsit JBL Charge-hoz hasonlít hangzásban, míg a Mega inkább a BOSE Soundlink sorozatára emlékeztet - bár a JBL-t meg a BOSE-t is csak áruházakban tesztelgettem, emlékek alapján hasonlítom a hangzásukat, nem face to face.

    Korábban említettem, hogy ha a Denon Envaya mini és a Xiaomi Mi közé esne valamelyik hangzásban, akkor nyert ügy lenne. Most azt mondom, hogy ha a Denon és a Mega egy árban lennének, akkor is a Mega mellett döntenék - és ezt többen is így tennék, akik hallották egymás mellett a kettőt (ráadásul a Denon 3-4 órás üzemideje is kevéske a Tronsmartokhoz képest).

    Összehasonlítottam a Harman/Kardon Go+Play minimmel is a Megát, de kicsit fölöslegesen, mert előtte is tudtam, hogy nagyon nem egy liga a kettő - se árban, se méretben, se hangzásban. Viszont párom nem hitte el, hogy a Mega szálltással volt 13k, azt hitte szivatom, és megint elszórtam kütyüre 50k-t.

    Aki 20k alatt akar nagyon jó BT hangszórót, az szerintem mindegyikkel nagyon jól jár, de részemről a Mega a best buy ennyi pénzért :)

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz mate1396 #4028 üzenetére

    Ha jársz a Mammut környékén, akkor összehasonlíthatod az enyémmel. Ha érdekel, írj püt:R

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz hkari #4075 üzenetére

    Ha szeretnéd meghallgatni, valamikor elviszem magammal melóba, és ha beugrasz hozzám, össze tudjuk hasonlítani a tiéddel :) Egyébként az akksit sem mondanám rossznak, lazán kibír nálam egy napot (persze nem max hangerőn).

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz rhunseeker #4594 üzenetére

    Ha a HK GO+Play nem fog tetszeni, akkor semmi sem ;)

    Akinek eddig mutattam, az állát kereste a padlón. Én ritkán hordom magammal, általában vidékre szoktam vinni mikor hazalátogatunk szülőkhöz (kocsiban elfér), összejövetelekhez tökéletes, megy vagy 6-8 órát akksiról, és az udvaron is teljesen elég amit tud, egyébként meg a nappali "dísze", erről szól a tv, laptop, telefon. Hétköznapi hordozásra meg van egy Tronsmart Mega, azt tudom vinni oldaltáskában is.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz zolikaDB #4796 üzenetére

    Sokra nem mész vele, egy videó alapján nem fogod megtudni milyen a mélye :(

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz Viktor77 #4798 üzenetére

    Tippre a felhasználók 98%-a nem tart otthon komolyabb mikrofont :) A másik, hogy egy Oluv-féle videót sem tartok olyan hitelesnek, mint az élő meghallgatást. Ok, nem szar, összehasonlításhoz teljesen jó, de továbbra sem olyan, mintha élőben hallgatna az ember. De ez csak az én kis saját véleményem :R

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz Dani82 #4905 üzenetére

    Nekem volt mindegyik, de a Megat tartottam meg, komolyabb a hangja, stabilan megáll az asztalon, nem rezonál-ugrál, mint a T6. Nem gondoltam volna, hogy lesz értelme, de hasznos a microsd slot is, gyereknek tettem fel rá altató-nyugtató-táncitánci zenéket, nem kell hozzá külön csatlakozni telefonnal, simán önmagában is mennek a kártyáról :)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz carl18 #4941 üzenetére

    Megának dinamikusabb, jobb, több mélye van :) Mondjuk a T6 sem rossz, kollégákkal nagyon sokat használtuk/teszteltük őket egymás mellett, volt olyan zene/film előzetes ahol a Mega, és olyan is volt, mikor a T6 bizonyult jobbnak. Pl ennél a számnál a Mega köröket vert a T6-ra, a T6-ból hiányzott a mély, a lüktetés, Mega viszont elég szépen visszaadta. Ugyanakkor valamelyik könnyed rock számnál (talán ennél) meg a T6 tetszett jobban.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz rhunseeker #5057 üzenetére

    Ha a keret engedi és nem kell vízállóság, +1 a go+play-re :)

    Igényes kialakítás, szerintem az akksija is jó, a hangja meg beszabehu :) Otthon zenehallgatásra, tv-hez, összejöveteleknél, mindenre ezt használom már, sőt volt mikor kocsiban is ez szólt a gyári rendszer helyett :DDD

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz Ati1979 #5096 üzenetére

    "Ok jó a go and play, de ha nem kell a magas hangerő fölösleges. Ez közel olyan jó, megkockáztatom alacsony hangerőn még jobb is."

    Szerintem fölösleges egy 3,5kg és egy 750g súlyú, teljesen más méretű, tök más teljesítményű hangszórót egymással versenyeztetni. A Denon egy baromi jól hordozható kis cucc, korrekt hangzással, sokaknak több mint elég hangzással, a HK meg mondhatni egy belépő hifi cucc, ami komolyabb rendszerek kiváltására is alkalmas, legyen szó zenehallgatásról vagy mozizásról.

    Nem tudom mennyire áll messze a kis Denon a BO A2-től, az volt nálam összehasonlító teszten, de még az is igencsak elmarad a HK Go play-től. Hiába, a fizikát nagyon nehéz kijátszani :)

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz Pocee #5137 üzenetére

    Nem kell csap alá tenni és röhögni a tükörbe, elég ha van egy gyereked, elmész vele a strandra és csinálsz róla pár képet/videót a medencében, mindjárt jól jön, ha vízálló a telefon :)

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz Pocee #5141 üzenetére

    Dede, a legszívesebben pofán basznám az irritáló hülye fejét típusra gondoltál ;]

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz orbo #5235 üzenetére

    Windows alatt a céges gépemnél nálam is buzizott már a bluetooth, volt mikor fél órán át kellett baszakodnom, töröl-párosít-töröl-párosít megoldással, mire jó lett (pedig előtte már ment gond nélkül). Jobb ötletem nincs, mint töröld a párosítást, indítsd újra mindkettőt, és ameddig párosítod a laptoppal, addig kapcsold ki telón a bluetooth-t.

    Másik megoldás, bár ez kicsit drágább: válts macbookra ;]

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz orbo #5240 üzenetére

    Szerencsére nem a HK hibája lesz, hanem a windóózé (nem egy BT hangszóróval szórakozott már).

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz rhunseeker #5376 üzenetére

    Minél több forrásról tud szólni, annál jobb :)

    Nálunk tök hasznos, mert a gyereknek vannak SD-n zenék, így arról is mehet a lejátszás, nem kell emiatt telefont csatlakoztatni.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz knoxhu #5764 üzenetére

    Én sima 3.5mm jack kábellel kötöm a tv-re.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz krecso #5842 üzenetére

    Ha az lesz ott, hogy 'the seller has shipped your order', akkor ok.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz mateus #5904 üzenetére

    Egy-két napon belül nekem is megjön a doss soundbox XL, otthon van egy harman hogy+play (mini), illetve egy tronsmart mega is, plusz kollégának denon envaya mini és tronsmart t6, lesz összehasonlítás :)

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz rizso #5907 üzenetére

    Izé, hülye autocorrect, go+play :D

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz Geresics #5943 üzenetére

    Nekünk otthon mesehallgatás céljából egy Tronsmart Mega van, amiért baromi jó, az a microsd foglalat, így elég arra rárakni az anyagot, és nem kell hozzá telefon. Kisgyerekesként azt tudnám mondani hátrányként, hogy az érintőgombok nem a legjobbak, hozzáér és már el is nyomkodja, jobb lenne fizikai nyomógomb - persze ha nem adod a kezébe, akkor ez sem gond, és cserébe éjszakai fényként is elég jól használható :D

    12-13k körül van, zenehallgatásra is be lehet fogni, méretéhez képest jól szól, és az akksija is jól bírja.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz zolikaDB #6028 üzenetére

    Majd megkapod, aztán a lázból már csak hőemelkedés lesz, majd el is múlik ;]

    Csodát nem érdemes várni, valószínűleg nem szól majd rosszul, de tényleg ne várj egetrengető mélyeket. Én öcsémnek rendeltem egy doss soundbox xl-t, ami nem rossz, jobban szól, mint a Tronsmart Mega, viszont igencsak elmarad a Harman go+playtől.

    De mondom, viszonyítás kérdése, hogy mi számít jó mélynek, a harman is elvérzik egy komolyabb hifi/hangfalpár rendszer mellett.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    Doss soundbox xl-t próbálta már valaki powerbankről tölteni ilyesmi adapterrel? :)

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz Williamgrant #7795 üzenetére

    Ezzel picit vitatkoznék :B

    Egy normális mélynyomó igencsak meg tudja dobni az élvezeti faktort, akár zenéknél, akar filmeknél. Munkahelyemen egy kis Z337 volt - na az nem volt valami nagy durr, mondjuk csak háttérzajra kellett. Itthon egy JBL BAR 5.1 van filmezésre/zenére. Előtte harman go play volt a fő zajkeltő (illetve van is, de most már csak a hálóban laptop/telefon mellé, vagy ha vinni kell), amit imádok, kategóriájában az egyik legjobb cucc, de azért vannak korlátai egy mélynyomós rendszer mellett.

    beci: ha feltétlenül Bluetooth hordozható hangszórót akarsz, akkor az említett és általad is kinézett go play baromi jó megoldás, viszont ha nem hordoznád, hanem fixen otthon lenne, akkor egy bluetoothos 2.0 (esetleg 2.1) hangfalszettet javasolnék zenére/filmre, ezekhez is szokott lenni távirányító, jó soundbart nehezebb ajánlani ennyi pénzért, bár 50-60k környékén pl Sony ht-s350 elég jónak tűnt, mikor meghallgattam, illetve sokan dicsérik a Samsung hw-r550-et is.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz Williamgrant #7809 üzenetére

    Tiszta sor :R

    Viszont itt egy (vagy két) dockin kaliberű cucc lett volna otthonra számítógép+tv mellé. Én arra írtam, hogy inkább egy rendes BT képes 2.0 vagy 2.1/soundbar, amik oda-vissza verik azt a kis bluetoothos hangszórót, és mégsincs annyi kábel. És nem lenézem a Bluetooth hangszórókat (nekem is van egy Tronsmart mega és egy harman go play, öcsémnek egy doss sounbox xl-t vettem), ha tényleg nem akarja hordozni, fölösleges.

    beci: passzolom a 2.0 kérdést, egy ideje nem követem a piacot, de valami ilyesmire gondolok. Bluetoothos, távirányítós, valószínűleg a hangja is rendben van. Go play előtt nekem egy microlab solo 7c aktív hangfal volt, de annak kell hely, és BT sincs. De szerintem már 30-40k körül is van választék.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz Ddanni #7811 üzenetére

    Első körben párosítás törlése, telefon restart, majd csatlakoztasd újra, hátha ez megoldja.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz beci #7816 üzenetére

    Tv-nél nincs egy darab szabad konnektor aljzat? :B A két hangszórót pedig egy kábel köti össze.

    De ha tényleg ennyire macera a kb két kábel a tv mellett, akkor akksis Bluetooth hangszóró marad, de annál meg a töltés lesz macera, pláne ha párban akarod.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz Tika6 #8168 üzenetére

    Ha fontos, hogy hangosan és szépen szóljon, viszonylag baráti áron, akkor Harman Kardon Go Play. Néha 70k alatt is ki lehet fogni boltból, használtan is van néha-néha 50k körül. Nálam bevált, és azóta 2 ismerős is vett, ők is maximálisan elégedettek vele.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz mjani1172 #8189 üzenetére

    Én is agyalok az anker-en, go play mellé kellene egy kompaktabb, hordozhatóbb eszköz.

    Öcsémnek doss soundbox xl van, ami egyébként elég jól szól, de a harmantól azért messze van. Hangban azért elég lenne (a sima Tronsmart Mega is elég volt), de a mérete szintén nagy, és örülnék az usb C töltésnek.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz mjani1172 #8192 üzenetére

    Ugyan még nem hallottam élőben, de én lehet tennék egy próbát a tronsmart T6 max hangszóróval is, a legtöbb teszt írja, hogy elég erőteljes mélyeket kapott.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    Én pedig rendeltem egy Sony XB32-t. Sokáig agyaltam, hogy vegyek-e a harman mellé egy könnyebben hordozhatót, és meggyőztem magam, hogy kell még egy fölösleges kütyü :D

    Először JBL charge 4 volt a kiszemelt, tetszett az usb-c töltés, aztán meghallgattam élőben több típust, és a Sony győzött meg. Ahová viszem magammal, ott többet fogok filmezni, mint zenét hallgatni, és filmek alatt brutál különbséget hallottam a Sony javára. Agyaltam az XB41-en is, de az meg akkora, hogy már akkor igazából a go play-t is vihetném magammal.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz <Adamsky> #8266 üzenetére

    Nem láttam, hogy lett volna bárhol is akcióban, 100€(+szállítás)-t meg nem akartam kifizetni érte. Sony akciós volt, 27k.

    gtamate2: kipróbáltam vásárlás előtt, tudom mire számítsak, nekem tetszett az, amit hallottam. Igazából a tronsmart mega helyére keresek valami hordozható motyót, ami ha nem is hifi minőség, de azért élvezhető.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz <Adamsky> #8272 üzenetére

    A tronsmart meganál nagyobbat és jobbat akartam, de a go play-nél kisebbet és olcsóbbat. Ezeket teljesítette, és tényleg tetszett a fél órás tesztelés után :)

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    Végre megjött a Sony XB32 is :)

    Az előzetes teszteléseim alapján tudtam mire számítsak, és nem csalódtam így pár órás használat után sem. Méretéhez képest ez egy baromi jó kis hangszóró, persze elmarad a harman go play-től, de sokkal szebben szól, mint a tronsmart mega, feleségem is meglepődött, "ilyen brutál hang jön ki ebből a kis dobozból?". Dinamikus, telt hangzása van, nem az a kellemetlen puffugó, mint sok bluetooth hangszóró, elég kellemes a basszusa alacsony és magasabb hangerőn is, a közép és a magas is rendben van, zenére és filmre is simán ajánlom.

    Tudom, x ráfizetéssel lehetett volna anker soundcore motion+ is, ami lehet jobban szól, nem tudom, nem próbáltam, de nem is nagyon érdekel milyen lett volna, mert ez a Sony most nagyon betalált, a 27k-s ár minden forintját megérte. Illetve annyit megjegyeznék még, hogy itt is lehet kicsit játszani EQ-val, noha nem olyan mértékben, mint az anker esetén, viszont arra pont elég, hogy kicsit egyéni ízlés alapján szóljon.

    Amiről azt gondoltam, hogy egyből kikapcsolom, az a világítás. És nem, még ez is megtetszett, itt van mellettem az éjjeliszekrényen, és tök hangulatos, ahogy a beállított lassabb tempójú világítás váltakozik.

    Amit sajnálok, hogy nem usb c a töltője, hanem micro usb. Ennyi baj legyen, olyan gyakran valószínűleg nem fogom tölteni. Csak tudnám mit kezdek ezentúl a nagyobb harmannal...

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz gtamate2 #8294 üzenetére

    Lehet róla szó :)

    De éppenséggel abban is benne lennék, ha lenne Bt hangszóró találkozó - csak ne én szervezzem :D

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz Szabi36 #8485 üzenetére

    Hát ha már charge 4, én ajánlanám helyette a Sony xb32-t (vagy akár a nagyobb tesó xb41-et). Én is agyaltam sokáig a charge4-en, de egymás mellett a sonyval, utóbbi jobban meggyőzött. Van hozzá sony app, amivel kicsit lehet állítani az eq-t is, ha a gyári hangszínek nem jönnének be.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz B1T3 #8498 üzenetére

    Partybox 100 most akcióban 68k, ha valakinek pont ilyen kellene.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    MM-ban Sony xb33 34k :) Ha nem lenne az xb32, most lecsapnék egyre.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz samsung88521 #9753 üzenetére

    Szerintem a Harman Kardon Go Play minit is nézd meg, 70k körül megvan, én tv mellé nagyon sokáig használtam, autóban is volt néha, szerintem mai napig brutál jó cucc, ha nincs szükséged arra, hogy lebegjen a víz tetején, vagy éppen kezeljen minden mindent. Bt és 3.5mm jack csatlakozása van, a legmodernebb dolgokat nem támogatja, viszont én a mai napig sokszor inkább ezen hallgatok zenét, mint a soundbaron (JBL BAR 5.1).

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz Kleroo #9815 üzenetére

    Harman Kardon Go Play (mini) szerintem simán adná a leírásod alapján :) Csilingel, mélye is van, egyszerű a csatlakoztatás, és simán a szoba dísze lehet (mondjuk ez több Harman cuccra is igaz) :) És beépített mikrofonnal is rendelkezik. Évek óta használom, azóta már több ismerősöm is vett, mindenkinél bevált.

    Marshall cuccokra is vetnék egy pillantást, nekem azok is beönnek.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    Feleségem azt mondta, repülök, ha még egy Bluetooth hangszórót hozok a házhoz ;]

    Sony XB32
    Harman Go Play
    Harman Onyx Studio 7
    Samsung MX-ST50B

    Jó, nem marad ám mindegyik, kis Sony XB32 marad, az kis mindenes-hordozós, nem sajnálom már koszosabb helyeken sem használni. A kérdés, hogy a három nagyobb közül melyik kettő megy, csak egy maradhat. Érdekel valakit, hogy mi a véleményem róluk, főleg egymás mellett hallgatva?

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    Köszi srácok, meggyőztetek, asszony megy a háztól, gyorsan veszek is valamit még ;]

    Szerk: kicsit hosszú lett, sorry!

    Szóval. Melyik is maradjon, melyik menjen, melyiket miért szeretem. Kezdeném azzal, ami baromi fontos, és az itt lévők tippre tisztában is vannak vele: baromira nem mindegy mekkora teret kell betölteni hanggal, milyen a szoba akusztikája, hová van lerakva a hangszóró, milyen egyedi EQ beállításokat használunk, vagy éppen milyen tartalmat kell megszólaltatni. Nálam is előfordult, hogy egyik helyre lerakva A, másik helyen B hangszóró szólt szebben - ezzel sem mondtam újdonságot.

    Sony XB32 - régóta megvan, hozzám nőtt már az évek alatt, hallottam már jobbat is ebben a méretben, illetve sokkal gyengébbet is, a Music Center alkalmazásban érdemes kicsit állítgatni, sokat számít. Önmagában hallgatva kellemes, többet ad, mint amit ettől a mérettől várna az ember, pláne ha sikerül jól elhelyezni, mondjuk egy sarokba, hogy nyerjünk egy kis passzív erősítést. Bírja a strapát, vizet, koszosabb helyekre is lehet vinni, nem lesz baja. Nálam a szuterén lesz az új helye, edzés, barkács, vagy éppen kinti munka mellé tökéletes.

    HK Go Play (mini) - ami igazából csak a nevében mini, hangban hatalmas. Ez is megvan már egy pár éve, imádom, úgy voltam vele, hogy ha veszek is majd valami újabbat, ez megmarad. Örökre. Minőségi anyaghasználat, jó kézbe venni, igazi eyegasm ha ránéz az ember, a szoba dísze. Méretéből adódóan komolyabb hangzásra lehet számítani, mint a kis Sony esetén, plusz ez egy prémium HK termék, alap, hogy a padlón lesz az állunk (nekem ott volt, mikor először hallottam, és a mai napig kajla vigyor ült az arcomra, mikor hallgatom, vagy valaki megkér, hogy mutassam meg mit tud). Hangja, hangolása az egyik legjobb ebben a kategóriában, nem véletlenül sokak kedvence. Szép mélyei vannak, jó a közép tartomány, csilingelő magasak, diumdisumtól az akusztikus számokig kb mindent lehet rajta hallgatni, én eddig 15-25m2-es szobákban használtam leginkább, hangerőt tekintve csak óvatosan, mert 30-40% körül is már nagyot szól, olyan 70%-ig tartja is magát, onnan már szétesik kicsit, veszít a dinamikából, hangosnak hangos lesz, de nem az igazi. Toltunk már vele kisebb esküvőt szabadtéren, kegyetlen bulit lehet vele csapni. Hálózatról combosabb, mint akksiról (ki hitte volna), az enyémben nem is az igazi már az akksi (valamennyit még elmegy, de nem tudom mennyit, jellemzően hálózatról ment, mikor nem ment, akkor kikapcsolva állt).

    HK Onyx Studio 7 - viszonylag új szerzemény, jó áron volt, így hát kipróbáltam. Első hallásra aztabüdöskurvaanyját, ez még a Go Play-t is lenyomja, mi hang, mi erő, mi mélyek istenem! És csak hallgatod, hallgatod, örülsz, mint majom a banánnak, majd beugrik, hogy miért ne hallgatnád felváltva a másik nagy Harmannal. Na én is így tettem. Brutál, tényleg, mélyekben földbe döngöli a favoritom, mi lesz így, valamit gyorsan találjunk ki, nem lehet ilyen egyszerű a trónfosztás. Különféle műfajokat hallgatva azért csak ki lehet hallani, hogy a mélyeknek ára van, kicsit rátelepszik a többi hangra, közép-magas nem annyira tiszta, mint a Go Play esetén, néha kicsit "brumi" a zene. Ezt akkor lehet leginkább érzékelni, mikor egymás mellett hallgatom a kettőt (Samsungomon van dual audio output, baromi egyszerű váltogatni két hangszóró között). Nem mondanám, hogy egyik jobb/rosszabb a másiknál, inkább másabb, egyéni ízlés kérdése. Tippre 10/6 ember az Onyx mellett voksolna, ha nem a részleteket figyelné, hanem csak hagyná magát "becsapni" az erőteljesebb mélyekkel (vén rókaként engem nem vert át, továbbra is G+P a kedvenc). Bele sem merek gondolni mi lenne a kettő szerelem gyereke - Aura Studio 3?

    Samsung MX-ST50B - ez a legújabb szerzemény, még bejáratva sem volt igazából. Teljesen más kategória, mint a fentiek, nem fair velük versenyeztetni, ugyanakkor mégis megpróbálom a kemény pár órás hallgatás után. Bevallom, nem nagyon néztem utána a méretének, Samsung többet-olcsóbban akcióban vettem, impulzus vásárlás volt, kellett valami nem több száz ezres termék, hogy olcsóbb legyen a tv. Ezzel már szemeztem korábban, kíváncsi voltam, kosár, fizet, várjuk a futárt. Hát ez baszott nagy! Honlapon a frankón szerkesztett képeken kisebbnek tűnt, videók alapján sem számítottam ekkorára, persze a méreteit nem néztem, mert miért is. Ne legyetek olyanok, mint rizso, mindig nézzetek utána, hogy mit vesztek! Méretbeli sokkot követően lássuk hogyan szól. Ja nem, előbb help: ki lehet kapcsolni az on/off hangjelzéseket? Ha valami a méreténél is sokkolóbb, akkor ezek a baromi hangosan szóló jelzések azok. Kegyetlen, tényleg, nem is értem miért volt erre szükség, bénák és hangosak. Na de. Andiii, meghallgatjuk végre? Ha tetszik megveszem neked. Nem ezt te butus, az egész Samsungot. Érdemes játszani a hangszínszabályzóval és a bass boost gombbal, egészen más karakterrel fog megszólalni. Voltak pillanatok, mikor azt mondtam, hogy bármelyik HK jobban szól, de ahogy hallgattam tovább, ide-oda pakoltam, egyre jobban megtetszett, amit hallottam. Jóval nagyobb a tere, mintha tisztábban, természetesebben szólna, ha kell lebontja a házat. Nincs az a "kényszeres" hangkarakter, ami a kisebb hangszórókra jellemző. Mint mikor a csajok plasztikáznak, öt réteg vakolat, hogy jól nézzenek ki, nincs is baj velük, míg nem jön egy természetes szépség, levesz a lábadról, majd kiderül róla, hogy kjó az...a konyhában is. És még főzni is tud. Na kicsit ilyen ez a Samsung is. Azt veszed észre, hogy jó hallgatni, nincs hiányérzeted, és akkor rájössz, hogy ahol eddig megálltál hangerőben, mert kezdett szétesni a hang, ott most még csak nyomod megállás nélkül a volume up-ot, már nincs ép ablak, polcokról minden leesett, de még mindig nyomod. Majd kimész a dolgozószobádból, fülig ér a szád, hogy ahol eddig már csak hangfoszlányokat hallottál, ott most tisztán hallani mindent, ugyanis sokkal nagyobb tereket is betölt hanggal - végülis ez a dolga, mégiscsak egy parti hangfal, nem egy BT polc sugárzó. Valószínűleg marad, még ha nem is tudom majd kihasználni (többnyire a Harmanokat sem sikerült, 50% fölé nem nagyon szoktam tolni a hangerőt).

    Onyxra közben lecsapott haver, de ha valakit tényleg érdekel a G+P, írjon pü-t, lehetőleg cél árral, valószínűleg megválok tőle, fölösleges tartogatnom, ha 90%-ban a Samsungot fogom használni. Szép állapotban van, majd csinálok fotókat is, akksi már nem 100%, majd igyekszem azért tesztelni, hogy mennyit megy. Talán a doboza is megvan valahol, de ezt nem garantálom, sok volt a költözés, mióta megvan. Ugyanitt egy JBL Live 650BTNC is keresi új gazdáját, Marshall Monitor II megvett kilóra.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz szab120 #14890 üzenetére

    Most 110k a legolcsóbb helyen a Samsung, lazán megér annyit.

    Go Play-nél biztosan vannak jobban/szebben szóló darabok, én csak a saját tapasztalatomat írtam le vele kapcsolatban, valószínűleg én is hallanám a különbséget egy komolyabb cucc javára. Onyx-nál is vannak magasak, persze, írtam is, hogy külön-külön hallgatva nem tűnne fel, hogy kicsit tompábban szól a közép-magas (én legalábbis így hallom), cserébe lekenyerez a mélyekkel (ami viszont meg néha nekem már sok - nem a minősége, inkább a mennyisége). Átjött fater, nézte, hogy mit hallgatok, milyen hangszóróim vannak, ő kb semennyire nem ért hozzá, szarul/kevésbé szarul/jól/nagyon jól szól osztályozás megy, és valamiért neki is a Samsung jött be a legjobban, "tisztábban szól".

    Költözés után lesz egy csomó cuccom, amiket már nem fogok használni, vagy akár kirakni dísznek, ott is lesz fejvakarás, hogy mi marad, mi megy (pl Samsung innov8, Nokia E72, amik ma már inkább csak telefonok, mint okostelefonok, de egyszerűen jó néha kézbe venni, megnyomkodni, kicsúsztatni, sajnálom eladni, de már nem tervezem kiállítani polcra, fiókban meg csak elfelejtődnek). Nehezen válok meg dolgoktól, és utólag sokszor meg is bánom...

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz hkari #14894 üzenetére

    Van egy BB Bold 9900 is, szinten szép állapot, csak a billentyűzet nem százas - nyomkodni, nosztalgiázni attól még fasza :) E71 is nagyon jó, a maga idejében nekem is többször volt.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz Z.É.T. #14915 üzenetére

    Nekem sajnos nincs összehasonlítási alapom, ez az első "party" hangszóróm.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    válasz Z.É.T. #14917 üzenetére

    JBL-ek szerintem a legtöbb nagyobb áruházban (pl MM) ki vannak állítva, lehet Samsung is lesz, vagy utóbbit akár márkaboltban is ki lehet próbálni, ha ez nem opció, még mindig ott a lehetőség, hogy rendelsz mindegyikből, és amelyik gyengébb, azt visszaküldöd.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

  • rizso

    addikt

    Sziasztok,

    LG XBOOM 360 RP4G most akciós Euronics-nél, én adok neki egy esélyt. Van egy Samsung MX-ST50B itthon, ami baromi jó, nem bántam meg, viszont nem használom ki, kicsit overkill, mind hangra, mind méretre, eggyel kisebb is elég lenne. Kíváncsi vagyok az LG-re, megjelenés bejön, hangulatvilágítás szintén, kicsit jobban menne a dolgozószobámba, mint a Samsung.

    Bónusz: nemrég beszereztem egy Huawei Sound-ot, nagyon tetszett a külseje (HK Aura Studio 3 is nagyon bejön, és igencsak hajaz rá), plusz legtöbb tesztben nagyon dicsérték a hangját is. Gyerekek, brutál jó cucc, olyan hang jön ki ebből a 2,2 kilós csuporból, hogy beszabehu. Kár, hogy már nincs meg az Onyx 7 meg a Go Play, most jó lenne face-to-face összehasonlítani azokkal is.

    Szóval kíváncsi vagyok, hogy az LG hogyan viszonyul a két fenti hangszóróhoz, méret alapján a kettő közé várnám, de egyrészt a kis' Huawei méretét meghazudtolóan szól, másrészt amiket hallottam kisebb LG hangszórók, azok nem győztek meg.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

Új hozzászólás Aktív témák