Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yodamester10

    őstag

    válasz Nova91 #60469 üzenetére

    Na ma pont összefutottam egy ilyen jet pro lófasszal aki 64-1-nél járt és lehetetlen volt földről lelőni.Kicsit elkéstél a vétellel ;)

  • gali777

    őstag

    válasz Nova91 #60482 üzenetére

    Kevesebb a jetwhore, mint a 3-ban. Ha csak ez tart vissza a vételtől akkor nyugodtan megveheted.

  • bucketb0b

    őstag

    válasz Nova91 #60482 üzenetére

    Mint már mondtam nincs annyi "hero", mint a 3ban, de ettől függetlenül még neked is ott van a lehetőség, hogy megtanulj jól jetezni és lelődd az illetőt aki szerinted erős a levegőben. Másrészt nem adja vissza a háborús érzetet a repülés? A katonaság alapja a légi fölény megteremtése és a levegő uralma. Ha uralod a légteret, megnyerted a csatát, gyakorlatilag. Ráadásul kismillió fegyver van a földről amivel simán szétkapod a jetet. A legnagyobb baj a Bf (de bármelyik játékot említhetném) esetében az, hogy a játékosok elkislányosodtak. A 2ben senki sem sírt, ha jött a jet és szétszedte a szájukat a bombázással vagy pedig jött a heli és kiírtott mindenkit. És ott nem volt minden katonánál stinger és hozzá 6 tartalék rakéta, volt a pályán 3 rögzített AA azt' csókolom meg base sem volt (pontosabban redline, bár ez egy jó dolog, hogy bevezették) sőt mobile AA is ritkán. A 3ban már azért sírtak, hogy a heli szétszedi az ellenséges helit, jetet 1 a tankot 2 lövésből. Na a 4ben látszik mi lett a helivel, semmi tekintélye, de legalább a kislányok mehetnek barbiezni a harcmezőn. Ettől függetlenül megveheted a játékot, mert mindig van a körben egy active radar AA majd erre jönnek az active radar jetek akik úgy is elbasszák más játékát nehogy már az legyen, hogy aki megtanult repülni az tudjon játszani, mikor nekem van egy 1 gombos ellenszerem ellene amihez aztán semmi tehetség nem kell, de legalább elhihetem, hogy tudok játszani. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • bucketb0b

    őstag

    válasz Nova91 #60495 üzenetére

    Hidd el egy Viper vagy bármilyen más légi jármű, ha találkozna egy Warthoggal akkor nem maradna 4 mp-ig a levegőben, de egy "sima" stealth jet is lekapja 4 mp alatt a helit szerintem ha csak azon múlna, hogy ott lebeg előtte. Azért ezeknek nem kicsi a percenkénti (vagy akár másodpercenkénti) lövésük. ;)
    Ettől függetlenül az igaz, hogy a heli gunnerje nem sebez eleget rá ahhoz képest illetve az is, hogy a jetek nem nagyon lassítanak le "2km/órára" a valóságban (ez a játékban olyan 100-150et jelent szerintem ami már lassú tempónak mondható). Amúgy egy játéktól ne valóságot várjunk.. Akkor a heliből ki-be ugrálgatás, tankot gyorsan meghegesztem, meglőnek majd feltöltöm magam full hpra dolgok ugranának. Az ésszerűséget és a hihetőséget kell megtalálni egy adott játékban. Gondolj bele, ha pl. ezek a jetek amik vannak nem lassíthatnának le 500km/óra alá akkor mit tudnál célozni ezeken a kis pályákon azokhoz a sebességekhez képest? Semmit, ergo használhatatlan lenne a jet
    Van egyrészt a valóság és másrészt a játék ami a valósághoz képest milyen, ha itt elvonatkoztatunk a jetek sebességéről nagyjából jól működnek szerintem. Engem is zavar, ha lelő egy jet amikor tankozok vagy infantryzok (bár azért infként ritkán öl jet a 4ben), de nem érdekel, mert max. megvárom mire lespawnol a jet és lelövöm a picsába. Ennyi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák