Új hozzászólás Aktív témák

  • bucketb0b

    őstag

    válasz Nova91 #60482 üzenetére

    Mint már mondtam nincs annyi "hero", mint a 3ban, de ettől függetlenül még neked is ott van a lehetőség, hogy megtanulj jól jetezni és lelődd az illetőt aki szerinted erős a levegőben. Másrészt nem adja vissza a háborús érzetet a repülés? A katonaság alapja a légi fölény megteremtése és a levegő uralma. Ha uralod a légteret, megnyerted a csatát, gyakorlatilag. Ráadásul kismillió fegyver van a földről amivel simán szétkapod a jetet. A legnagyobb baj a Bf (de bármelyik játékot említhetném) esetében az, hogy a játékosok elkislányosodtak. A 2ben senki sem sírt, ha jött a jet és szétszedte a szájukat a bombázással vagy pedig jött a heli és kiírtott mindenkit. És ott nem volt minden katonánál stinger és hozzá 6 tartalék rakéta, volt a pályán 3 rögzített AA azt' csókolom meg base sem volt (pontosabban redline, bár ez egy jó dolog, hogy bevezették) sőt mobile AA is ritkán. A 3ban már azért sírtak, hogy a heli szétszedi az ellenséges helit, jetet 1 a tankot 2 lövésből. Na a 4ben látszik mi lett a helivel, semmi tekintélye, de legalább a kislányok mehetnek barbiezni a harcmezőn. Ettől függetlenül megveheted a játékot, mert mindig van a körben egy active radar AA majd erre jönnek az active radar jetek akik úgy is elbasszák más játékát nehogy már az legyen, hogy aki megtanult repülni az tudjon játszani, mikor nekem van egy 1 gombos ellenszerem ellene amihez aztán semmi tehetség nem kell, de legalább elhihetem, hogy tudok játszani. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák