Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    válasz tome.jr #605 üzenetére

    Ennek lehet allitani manualisan, csak para ha belovom 22%-ra, es ugy felejtem jatek alatt :)
    En azert irtam a supportnak mert a problema konnyen orvosolhato lenne, es nem azert vettem ezt a kartyat, hogy visszavigyem, de ugytunik nem hagynak mas valasztast :)

    #600:Csak a Gigabyte HD6850-nel van ez a problema, a tobbi kartya jol mukodik.

    #604:Nem egyformak a HD6850 kartyak, mivel nem kerult kereskedelmi forgalomba referencia modell.

    #607:Nem kell urban legendakat krealni, csak a Gigabyte kartyajarol van szo, es nem a hutes bajos, hanem a BIOS.

    #609:
    Hihetetlen hogy meg mindig nem erted a lenyeget a tortenetnek pedig meg kepeket is beraktam, hogy konyebben ertheto legyen, nem oldodott meg a problema az uj BIOS-szal, mert tovabbra sem az alapjan szabalyozza a ventik sebesseget, ha ugy lenne idle 55 fokig 50%-on kene legyen a venti ehelyett nalad 25% es 41fok , masik felhasznalonal meg 30-35% es 45fok.
    Azt nem irtam egyszer se nem lett jobb mint volt, csak azt irom, hogy nem a BIOS-ban megadott ertekek szerint mukodik, tehat valami mas szerint allitgatja ami nem lenne akkora gond ha fix ertek lenne, de a te es a masik PH felhasznalo adataibol latni, hogy random csinalja.
    Csak aztan nehogy random 2%-os venti fordulatot parositson load ala.

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz tome.jr #605 üzenetére

    A Gigánál nem tudom mi van, de a GX 460-asnál is volt para a ventilátorvezérléssel. Azt is javítgatták később BIOS-sal, aztán jó lett és lenyugodott a nép. Valamiért túlságosan kapkodnak a kiadással. :(

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák