Új hozzászólás Aktív témák

  • ///Krisz\\\

    senior tag

    (#5540) Bélaaaa, (#5542) zsole84, (#5544) pete_21: félre értetek. én most nem egy Asus kártyát szeretnék venni, hanem ha kicserélik a hibás giga kártyám, akkor melyiket válasszam, ez a kérdés: az Asus vagy a Sapphire. én már ott tartok, hogy az a +1 év gari se érdekel ha végre kapok egy működő kártyát. Persze, ha az Asus-nál sem áll fent akkora veszély (a BS-re) akkor azt választanám a +1 év miatt, de ha az Asus-nál nagyobb a veszély akkor hagyom azt az 1 év garit és inkább a Sapphire-t választom. Ezért kérdeztem, hogy mik a tapasztalatok? Melyikre panaszkodtak többen? És most ne vegyétek ezt sértésnek (nagyon köszönöm, hogy segítetek :R ), de azért kérdeztem Abu-t, mert ő jobban átlátja ezt az egész katyvaszt (a kapcsolatai miatt, meg mert ő több helyen is megfordul ez ügyben). :B

    (tudom, hogy még nem biztos, hogy kicserélik más márkára, de ha ott állok és azt mondják, hogy igen, akkor már ne keljen azt mondanom, hogy még had gondolkozzak előtte.)

    [ Szerkesztve ]

    "Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

Új hozzászólás Aktív témák