Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Qru #6197 üzenetére

    3GB RAM (XP x86) vs. 4GB RAM (XP, Vista, W7 x64-ek) már lapozófájl nélkül is elegendő mindegyik rendszer alá.

    kgergely23: Én 100x elmondtam, hogy VGA-driver telepítése előtt tegyünk fel mindent, és mentsük el a teljes rendszerpartíciót. Aki nem hisz nekem, installálja újra az egész rendszert, amikor vmelyik ATI driver (de inkább a CCC) elbarmolja. :N Megj.: Nem kell csomagból installálni, hanem azt csak kicsomagolni, aztán kilépni, és eszközkezelőből installálni a drivert az ideiglenes könyvtárból. Akkor nem lesz driver-probléma, ill. az ATI roppant tehetséges programozóit ismerve úgy fogalmaznék, hogy minimálisra csökken ennek az esélye.

    lipi67: Ja, ATI vásárlás: kártya megjelenése után min. fél évvel. :DDD

    lsc: Nincs az ASUS-nak semmi baja (már a Glaciator hűtést leszámítva). A titok, hogy ASUS driver kell neki.

    lsc: Nem neked és sorstársaidnak kellett anno minden HIS3850IceQ3-on biost módosítani? :F :D

    killer1203: Smartdoki sem jelzi a fordulatot? :F Nincs azzal egyébként semmi baj. Újabb Everest, ill. ATT vagy RT is kiírja.

    Azazael: FullHD-be 4870 1GB alatt felejts el mindent. 58xx karik megjelenésével úgyis lepotyog az ára.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák