Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz Synthwave #9536 üzenetére

    Köszi a beszerzési listád, főleg, hogy ilyen részletesen leírtad. Még ezek között is van új, én első körben nem ezeket kaptam. Pirate-t annyira nem szeretem, annál még a kat(pont)ph is jobb :K

    A második bekezdésed - a médialejátszós, kicsit félre ment. Nem a kodekekkel/pakkokkal van bajom(bár jobb szeretem, ha nincs), a "nézz utána, tény" az az XP-re volt címezve, ugyanis multimédiás oldalon a Win7 jóval fejlettebb :) Amíg XP-ztem, nekem se nagyon tűnt föl, de miután másfél évig W7 volt, és megint visszaváltottam, érzem a hatását, nem kicsit, elhiheted.

    Akkor fogok nem MPCHC-t használni, hogyha adott egy gyenge gép, és a legkisebb erőforrás mellett kell a legjobb minőséget lejátszania - na akkor majd csinálok egy versenyt :) Addig nem pártolok el :N

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

  • F34R

    nagyúr

    válasz Synthwave #9536 üzenetére

    Ezeket ismertem már régen én is (kivéve az anime-seket). Azt nem nagyon tudtam hogy vannak FLAC-sok , DTS is ~1500 kbps akkor mi a különbség (ráadásul így nagyobb izzadás a hardvernek is ).

    10-bit encode-al még nem volt dolgom eddig , mplayer2-vel és vlc beta-val is voltak gondok. Mivel nem Windózét használok így max vdpau-van , a másik ok hogy inkább bepunnyadok tv-elé és médialejátszón nézem. 1080p-re az unixok is képesek , tény hogy jobb vas kell neki a sajátomon meg sem érzem , a killasample ~30 Mbit/s bitrate max 30% használta akkor is csak az egyik magot a többi elücsörgött 4%-on.

    Kmplayer tényleg nem rossz , mondjuk én a refresh-t [potplayert] nyúztam egy darabig , útűljál mert minden szeméttel tele van a telepítője.

    Eddig DDL-ről jöttek látogatóba a rls-ek , mostanában izzad az rtorrent is rendesen szegénykém.

    (#9549) Archanon

    Zsoké ;)

    (#9551) [oWn]f4te

    Én régen csipáztam nagyon , még kis koromban . A Sima DB , a Z - az lement a GT kimaradt , most leht másképp vélekednék róla DD

Új hozzászólás Aktív témák