Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz F34R #9552 üzenetére

    FLAC veszteségmentes formátum. Abból is ugyanúgy van mondjuk 5.1.

    "miért pont Vuze ? számít a kliens is valahol ?"

    Számít. Pl. egyes oldalak nem szeretnek bizonyos klienseket (OFF)(pl. a legtöbb alternatív megoldást)(/OFF), más a memóriafelhasználás is.
    BitComet, BitTorrent egy adware-hegy hulladék.
    Valamivel gépigényesebb a Vuze (OFF)(Azureus)(/OFF), mint a mikrotorrent, de ennek a felülete a legkényelmesebb számomra - és minden oldal szereti.

    "10-bit encode-al még nem volt dolgom eddig "

    Egyre több minden jön ki pedig 10 bit-tel. Sok régebbi release-t is újrakódolnak.

    "vlc beta-val is voltak gondok."

    Nemcsak a beta-val. A VLC szimplán egy k@k@hegy. Bugos realtime subtitle rendering, FLAC audio-val is vannak bajai, ahogy a több hangsávval is előfordulnak problémák- meg úgy általában nem HD-re / *.mkv-re való. A DVD-s időkben még nem volt rossz.

    viktor900: Ha elkezded, akkor ne hagyj ki részeket, nézd végig rendesen.

    hoffman_: Érdekes. HDMI-s VGA-val használod? Amikor átvittem a gépet ismerőshöz, én csak bedugtam a kábelt és default 2 monitoros módban ment, egy a CRT, egy az LCD TV. Simán áthúztam a lejátszót TV-re, full screen, oszt' csókolom. Weird. :/

    "inkább szánok rá egy kis pénzt, és SSD helyett OS-t veszek."

    Yikes. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák