Új hozzászólás Aktív témák

  • UX

    junior tag

    válasz Czo #39478 üzenetére

    Íróasztal
    Akkor pont fordítva volt nekem beállítva.
    Most ki is tudtam így is próbálni, mert ma is jött frissítés a vektoros alkalmazáshoz. Így is átdobja másikba.
    Oké, ezzel együtt lehet élnoi, emiatt nem adnám el a gépet.

    Photos
    Tudom hogy a fotók alkalmazásról volt szó. Ott nem találom ezt a "Fit-re állítást" amit írtál.
    MM nem zoomol egyáltalán.

    Tudnál ajánlani akkor olyan szoftvert ami finderből megnyit egy képet, egy pdf-et, és zoomol, lehet lapozni, és akár alap képszerkesztési funkciókkal is bír?
    Csak kizárólag felhőben tudok gondolkozni. Az nem működik hogy integrálgatom az újonnan létrehozott képfájlokat, mert akkor egész nap pakolgatnék.
    Felhőből megnyitom, azt' csá, el van felejtve, ilyen végtelenül egyszerű szoftverre volna szükségem.

    Safari
    Ne kérdezd mi történt, ezt írja ki amit írtam. A liveleak-en nézhettem valamit akkor éppen mikor lefagyott, mert azt a könyvjelzőt akarja betölteni.

    iCloud
    "Amennyire szeretik a Windowsos appok teleszemetelni pl a Documents vagy a home foldered, annyira szeretik ezt itt is"

    Ez így van, de ez egy felhő, melyet elvileg rohadtul személyreszabhatónak kellene megtervezni. Erre írtam hogy ez nem egy profi UI megoldás, hiszen a dolgok csak a háttérben lehetnek komplexek, a letisztultság a trend, és az átlátható. Kivéve persze ha tiéd a világ legértékesebb márkája. Akkor nagy ívben tojhatsz arra hogy mi jó a szemnek.
    Hozzátenném az icloud még apple felhasználói körben sem a legnépszerűbb felhőszolgáltatás. Talán épp az ilyenek miatt.
    Persze megoldás egy mappába beledobni mindent, és külön kezelni, de azért mégiscsak, na..

    (A onedrive-ban azt hiszem csak a documents mappát nem tudod törölni.)

Új hozzászólás Aktív témák