Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Head hi-fi vélemény szerint pont nekem találták ki. ;) A mélyekben állítólag nagyon ott van, a tesztelő szerint az eddig hallott legjobb, csak kérdés hogy mit ért az alatt hogy a midrange "száraz". :U Ezért akarom meghallgatni, mert lehet nagyon fog hiányozni a Xcape közép tartománya.
    Sound quality-ben 9 pontot kapott, ami az Xcape 8.75 eredményéhez képest elenyésző.
    A magas tartományt kritizálja inkább amiben a DBA-02-öt jobbnak tartja, kérdés, fogom e ezt a "hiányt" én is érezni, vagy nem.
    Mindennapos használtra javasolja, baromi kényelmes. Ebben mondjuk az Xcape is profi.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Elvileg holnap dél környékén "gazdagabb" leszek vagy egy q-Jays fülessel vagy egy marék tapasztalattal. :DDD Lesz SanDisk lejátszó és iPhone 4 is, és bár nem vagyok audiofil ;] , talán a tapasztalataimat majd megpróbálom majd leírni mert nem mindennapi egyik füles sem. A q-Jays meg kb. olyan mint a fehér holó.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Fel vagyok dúlva, és csak azért nem ugrottam a Dunába hogy lehűtsem magam, mert abból az aspektusból szemléltem, hogy legalább hallottam egy q-Jays-t is. Most értem haza, Xabi78-nak már kipanaszkodtam magam.
    Azt se tudom hol kezdjem. Bár az ember írta a hirdetésben, hogy merevebb lett a kábel, rákérdeztem azért telefonon is, azt mondta, ez egy premium kábel speckó bevonattal. Ehhez képest amikor megláttam ezt a "premium" gyári kábelezést már elkezdtem fintorogni. ide annyi elég, hogy az Xcape kábele sosem lesz ilyen kemény 2 év használat után se. Bármelyik eddig kézben fogott fülesnek jobb volt a vezetékezése mint a q-Jays-nek. Duál armatúra...Most hallottam először ilyet, de valószínű utoljára is. Egész egyszerűen nem éreztem a tartományok elkülönülését és a mély részeket azt nagyon nem bírta. Talán középen kissé teltebb volt mint a Xcape, viszont a magas tartományból lecsípett, a mély meg katasztrófális volt. Gondolom kis teljesítményűek ezek a mikro armatúrák, és nem bírják az erősebb mélyet, és a hangerőt sem igazán. De az összképet tekintve ég és föld a két hangzásvilág. Dinamika számomra nulla volt, túl "meleg" volt a hangzásvilág valószínű a nem elkülönülő megvágott magas, és a telt középtartomány miatt. A vezeték kb 20cm hosszú volt, amit gyárilag adott többfajta hosszabbítóval lehet toldani. Ragyogó megoldás. Egy elvileg high end fülest hosszabítózni kell, hogy a derekamnál levő zsebemig elérjen a kábel. :(

    Pozitívan álltam az eladóhoz is, mert még telefonba mondta ha nem kell, az se gond, max. beszélgetünk egy jót és kipróbáljuk egymás fülesét. Met így még téma is lett volna.
    Majd úgy jött oda, hogy valami rágányolt habszivacsot hozott hogy steril legyen. Mondtam neki, hogy nem vagyok finnyás miattam nem kellett volna. Aztán ki is derült, hogy inkább miatta volt ez, mint miattam. Azt akartam hogy halgasson bele az Xcape-be hogy tudja miről beszélek. Természtesen a higiániára hivatkozva nem próbálta ki, pedig kb. olyan tiszta volt (mindig ilyen, mert figyelek az ilyen kis apróságokra), hogy enni lehet róla.
    Gondoltam magamban akkor ez így fasza lesz, mert én löktem a negatív kritikát rendesen, de mivel nem hallgatott bele az Xcape minőségbe, így hiába érveltem, vagy mondtam bármit is. Először jött azzal hogy kihallatszik, és biztos túl hangosan hallgatom azért nem bírja a mélyet. Amire azt mondtam neki, hogy utcai ráadásul motoros használatban hogy hallgassam? Az Xcape azonos hangerőn kristálytiszta mélyet produkált az adott résznél. Próbáltam végig győzködni, halgassa meg, de hajthatatlan volt, ő nem teszi be a fülébe.
    Majd jött azzal, hogy más az izlésvilágunk. Erre csak azt tudtam visszakérdezni, hogy ő mélyek nélküli zenét szokott hallgatni? Erre az volt a válasz, hogy nem, csak ő nem szereti a hangos zenét, meg egyébként is ez nem egy mély orientált füles, mint az enyém mivel dinamikus drivere van. Erre én: mély orientált? Az Xcape egy balanced füles, ami iszonyat mélyre képes menni, de kiegyenlített és részletekben gazdag a hangzásvilága.
    Majd jött azzal hogy nem tuc-tuc zenére találták ki (David Guetta and Chris Willis - Gettin' Over You - 44100Hz,16bit Apple Lossless). Mondom semmi gond hoztam SACD minőségű (24bit,88,2kHz,3000kbit/s) Genesis-t is (Invisible Touch) FLAC-ban, ez nem az általa degradált tuc-tuc zene. Természetesen ott sem bírta a mélyeket.
    Jött mindenre az idióta kifogás, meg a Jays magasztalása, milyen premium cucc, mennyi minden van hozzá és egyébként is 50k füles és a 25k (gari nélkül) az nem sok. Mondtam neki hogy telibefosom mi van hozzá ha nem jó minőség amit hallok, és az ára nem 50k csak 38k, kintről meg 170 dodó ami messze van az 50k-tól. Lehet hogy valakinek jó füles ( az eladója baromi elégedett volt vele), de az hogy közel 40k-s fülest otthon síri csendben halgassak, ne legyen túl hangos, mert a mély berecseg..Hát köszönöm szépen. Ilyen nekem 5k-ért sem kell, nem hogy 25k-ért. A felállított ideológiák pedig kifejezetten irritáltak, hogy egy idő után ha halkan hallgatom, akkor az is hangos lesz...Persze az lesz. :DDD Tény hogy a fül képes alkalmazkodni, de azért annyira nem. Főleg utcán.
    10-15 perc után az a véleményem hogy a q-Jays egy agyon hype-olt sznob füles, ahol nem a zene minősége, hanem az extrák, és a fülesen levő logó, ami miatt el lehet adni.
    Mert júúúj meg jaaj..Ez a premium kategória. Tényleg ez? Mert akkor ez egy óriási átverés és parasztvakítás amit egy 10k-s XT120 pro is überel. F Blamázs a köbön.
    Xabi78-al beszélgettünk arról is, hogy lehet túl volt hajtva és sérült volt a membrán.
    Ezt azért nem hiszem, mert az ember 1k-t nem engedett volna az árából, mondván, akkor megmarad neki, mert szereti. Tehát nem volt olyan a szitu hogy azt mondjam gyanús volt, mert mindenáron szabadulni akart tőle.
    Az egyedüli kérdőjel bennem, hogy joker mit hallott amikor a q-Jays-t tesztelte, és agyon ajnározta igen jó tesztet ill pontokat adva neki. :U

    Bici:
    Kb. azon a hangerőn teszteltem, amivel az Xcape-et és az XT120-at próbáltuk.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Joker témához még annyit, lehet az övé sem teljesen szubjektív vélemény, mi több, lehet a Jays is valamilyen szinten "szponzor". Az Xcape-ről kialakított véleménye az reálisnak mondható, tehát biztos van több olyan tipus ahol azért osztanám a véleményét.
    De ha ezt a q-Jays-t berendelem esetleg 35k-ért, mert vélemények alapján jó, akkor már minden bizonnyal a nyakam köré tekertem volna és a csilláron lógnék... :U

    Dave: Gumiharang lett volna. Neki is, nekem is. És ha megkér hogy tegyem fel a sajátomat, vagy ö a sajátját, semmi gond nem lett volna. Nem ez volt itt a lényeg.
    Nem reagáltam túl, ill. ha túl is reagáltam, jogosan. Arra számítottam hogy egy értékes 20-30p tölötök egy olyan emberrel akivel meg tudom osztani a véleményemet, és el tudja mondani mit gondol a hallottakból egyik illetve másik fülesről, hiszen a telefonban még erről volt szó. Zavart a szitu. Ennyi. :U

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Dave™ #13365 üzenetére

    Lehet az érdektelenség volt az ok. Csak ez meg ellentmondásban van sok mindennel. Ha q-Jays-t vesz valaki újonnan számomra elképzelhetetlen hogy ne érdekelje egy másik füles hangzásvilága, ráadásul egy olyan fülesé, amire a tulaja azt mondja jobb mint a q-Jays. Már csak azért is meghallgattam volna, mert nehogy már egy általam nem ismert Sunrise jobban szóljon. Kb. ezzel mindegyikünk így lett volna itt a topikban, nem csak én. :U De vitatkozni baromságokon, meg gyártani az ideológiákat, az ment neki. Holott csak bele kellett volna hallgatnia. :(

    Egyébként 15mm drivert írnak a hivatalos Sunrise oldalon is: [link]

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Dave™ #13367 üzenetére

    12-13mm de nem tudom hogy mérjem pontosan...az a 2-3mm itt ott benne lehet. Pl. beletesznek egy 13mm drivert, és azt mondják 15mm. Passz. Ez egy hivatalos oldal.
    Csak nem hinném egy egyszerű példával élve, hogy a Sony honlapján lenne olyan elírás hogy Bravia Engine 3, és közben kiderül hogy csak Bravia Engine 2. :U

    SÖ:
    Biztos nem replika volt. Inkább az lehet amit írtál, hogy baromi kicsi a ház, és iszonyat kis teljesítményű.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Xabi78 #13371 üzenetére

    Jogos. :R Az alatta levő részt nem néztem. :B

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Bici #13373 üzenetére

    Ok. :)

    Amazon.com-on láttam IE8-at 180 dodóért. Szted eredeti lehet ennyiért?
    Lehet teszek egy próbát vele...

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz zack #13374 üzenetére

    Jah bocs. Elnéztem. 178 font. :DDD :DDD

    Ebből már csak nyáron lesz valami a részemről...[link] 200 font mic+ változat...

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Nertpaelg #13376 üzenetére

    Nem mindegy hogy 180 vagy 200 font? :) Ennyi pénznél már tök mindegy, és akkor inkább legyen a fullosabb. Van amikor nem használok BT fülest, akkor pedig jól jön a mic+
    Nem feltétlen így kell vizsgálni a dolgot, hogy 8-10k egy mikrofon.
    Ezt úgy kell nézni, ha IE8 kell, és használnád a mikrofont is, akkor az ennyi.
    Monster Turbine-nál ennél is nagyobb a felár ha a mic+ változat kell.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Shufny #13379 üzenetére

    Igazából max. alatt 2-3 osztással volt az iPhone, de feljebb is tekertem (max) mert ahol nem volt mély, ott meg kevés volt.
    A mélyeket leszámítva a többi tartományt nem éreztem erősnek, mi több azonos hangerőnél halkabb is volt mint az Xcape. Elképzelhető hogy túl lett hajtva, de annyit nem kaphatott. Lényegében nem lehetett volna ég és föld a különbség. Az meg hogy egy csendes környezetben milyen 50% hangerőn, az a kutyát nemn érdekli szerintem. A XT120 Pro-t és a Sunrise-t is max.-hoz közeli hangerőn csekkoltuk Bicivel. Nem hinném hogy az a hangerő annyira sok lett volna.
    Hozzátartozik, hogy diszkóban melózok, ahol azért van dB és nem 100 környéke. :DDD
    Viszont annyira nem viszem túlzásba, tehát kétlem hogy ez összefüggésben lenne a zenehallgatási szokásaimmal.
    De a mély hiánya csak egy dolog volt...Az anyagminőség meg egy másik. Full műanyag, és kb. egy 4 dodós fake füles benyomását kelti. mondta meg a frankót szerintem. Meg kell nézni a házat, milyen kis girnyó. Lehet 40% terheltségnél jól szól egy csendes szobában, de ilyen célra ki vesz 25-50k IEM-et? Sztem erre a célra fejhallgató való. És igen is elvárom egy 40k fülestől hogy bírja a hangerőt, hiszen utcára tervezték, zajos környezetbe.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Xabi78 #13381 üzenetére

    26k...Míg az alap verzió 19k. Ennyivel nem lehet jobb. Persze aki most fog venni már csak ver.2.0 fog venni, főleg ha kiürülnek a készletek.
    Rájöttek hogy jó cuccot csináltak ,és keresett. Jöhet az áremelkedés.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Xabi78 #13390 üzenetére

    A Promo-s árat néztem. :DDD 19k az baráti. :K

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Shufny #13398 üzenetére

    Kíváncsi leszek a véleményedre. :K Ver.2.0?

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz #13411 üzenetére

    És akkor az M3 DBA-02 szint? :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz #13413 üzenetére

    Lehet egyébként IE8 helyett DBA-02 lesz. De valamelyik a kettő közül tuti. :K
    Csak nem vagyok biztos benne hogy a majd dupla árat megéri a Sennhesier. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz #13416 üzenetére

    Fordítva. Az IE8 2x annyi. :DDD A DBA-02 160 dollár környékén meg lehet venni szállítással. Ennyit szerintem ér is. Ez 31k.
    A q-Jays 25k lett volna. Szerintem pár nap és meg is rendelem. :K ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Shufny #13420 üzenetére

    Erőben jobb lesz mint a q-Jays? Mert nem fogom tudni kipróbálni, csak ha megjött a világ végéről. :U

    A 30k az még beleférhet. Az 55-60k már kevésbé. Nem HiFi-vel hallgatnám csak az én kis szeretett iPhone négyemmel. Szóval az is lehet hogy az IE8 DBA-02 különbsége ki sem jönne..A 60k meg erre sok, hogy vagy-vagy. A 30k még határeset, mert bár 2x az Xcape-nek, de ma 25k-ért vettem volna azt a fost. Ehhez képest megéri a DBA-02. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz DemonDani #13423 üzenetére

    Félreértesz. ;)
    Mind a kettőt láttatlanban kell megvennem. És ha már láttatlanban, akkor jobban bízom a DBA-02-ben. Értelemszerűen ha kipróbálhatnám mind a kettőt i4-el, akkor a jobbikat venném pénztől függetlenül, max. nem azonnal, hanem kicsit spórolgatnék.
    De így, hogy lutri, túl sok a kockázat. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Xabi78 #13427 üzenetére

    Elégedett vagyok vele 100%-ban. De ha van drágább ami még jobb, akkor miért ne? Csak akkor szopom be, ha nem lesz jobb, és ne adj isten még szarabb is lesz esetleg. DBA-02 nem biztos hogy jó lesz egyébként. Egyrész nem tetszik a kábelezése, hogy látszik a 2 sodort kábel, másrészt a fülből igen kiáll, és félő hogy a bukósisak alatt kevésbé férne el. IE8 lenne az ideális, de arra most nem lesz keret.
    Szóval nyitott a dolog, és nem fogom elkapkodni. A drágább fülesek duál armatúrától kezdődnek tehát nincs választásom, és nem hinném hogy dinamikus driver szólhat jobban mint az Xcape. Lehet nem volt jó kiindulási alap a q-Jays, mert kicsit összezavart. Gondolom van olyan duál armatúrás, ami tud akkora hangerőt tisztán, mint a Sunrise, csak a q-Jays vagy hibás volt, vagy ennyire gyengécske a teljesítménye. Én azt mondom, mivel többen is meglepődtek a véleményezésemen, hogy tuti valami nem volt jó vele, és nem az iPhone-tól. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Bici #13434 üzenetére

    "A DBA-02 beférne a bukósisak alá? Nagyobb, mint az xt120pro... Ráadásul az a csavart kábel engem pl. a sírba vitt majdnem."

    Ezt írtam én is. :) Olvasd el még1x...Sztem félreértetted. ;)

    IE8 lesz ebből, csak kicsit később. :K

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Shufny #13474 üzenetére

    Nekem már korábban is ez volt a sejtésem, amit azt hiszem írtam is.
    Sokszor egy ver.2.0-nál inkább a költséghatékonyság és a nagyobb profit számít, mint hogy jobb legyen az alap tipusnál. A végén még "kincstári" darab lesz a ver. 1.0 fülesem. Ha így megy nyáron árverezésre bocsájtom, és veszek belőle egy az egyben egy IE8-at. :DDD Lényegében annyira minőséginek tünik a ver.1, hogy képről a második generáció hozzá képest szó mi szó elég gagyi. :F Nem tetszik a forma, nem tetszika fényes felület...stb. Ami nekem van, nah..Letisztult, formás, és matt. Lehet ha nyárra tolódik a füles vásárlás, akoor maradni fog az Xcape. Egész egyszerűen 14-15k környékén nem fogom elkótyavetyélni. Biztos lesz az az összeg amire azt mondanám vihető, de ennyiért elképzelhető hogy maradni fog.
    Mivel már nagyon sokat hallgattam a sajátomat, akinek lesz ver. 2.0, egy Mekis találkozó keretén belül szívesen meghallgatnám, van e hallható, érzékelhető különbség a ver.1.0-hoz képest. :K

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz themebuilder #13505 üzenetére

    Olyat kellene szerezni amit az Xcape-hez adtak átlátszó szilikont...baromi kényelmes. Az eddigi legkényelmesebb. Apróság, de baromi sokat számít, főleg ha hosszú távon van a fülben. Bicivel kb. egyforma a hallójáratunk, mert nekem is az "M"-es szilikon a nyerő.
    Olyan szinten szigetel, hogy megszünik a külvilág mint zajforrás. :K

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz DemonDani #13507 üzenetére

    EX-52, és EX85-öm is volt, nem tudom hogy ezek a harangok olyanok e, és bár jónak találtam a Sony harangokat, az Xcape féle szilikontól nagyon messze vannak.
    Nem tudom hol lehet kapni az Xcape-hez hasonlót, de véleményem szerint nincs kényelmesebb a szilikonnál. Persze amíg nem próbáltad, addig az a viszonyítási alapod amit addig a pillanatig a legjobbnak ítéltél.
    Ezért van az, hogy a jóhoz baromi könnyű hozzászokni, és az esetleges visszalépés pedig keserves. Nem véletlen hogy az Xcape után egy igazi high-end fülest akarok, és ha 250 dodó akkor 250 dodó. Ezt egy CX500-at hallgatva meg sem fordult a fejemben.
    Pont mint a motorok...
    MZ Trophy 125, MZ 250, Honda CB 400, Yamaha FZR 600, Yamaha FZR 1000, Yamaha YZF 1000 Thunderace, és 6 éve Suzuki GSX-R 1000 (173LE).
    Kb. ez a pályafutás lesz nálam a füleseknél is. Előre látom. :DDD :DDD

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Zinho #13532 üzenetére

    :U
    A sok audiofil jah. Azért feltenném az IE8 árát, hogy nem mondja meg senki adott számnál 2 azonos formájú különböző harangról melyik melyik. A harang formája számíthat, ezt nem vitatom. De hogy nincs fül ami megmondja az anyagok közötti különbséget, ez szinte biztos.
    Ha te ezeket a véleményeket "benyalod", akkor egészségedre. :) Engem nem tudnak ilyen baromságokkal kábítani. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Dave™ #13553 üzenetére

    Nem igazán erről volt szó. :U
    Nem változtat meg egy adott számot hangzásban 2 azonos formájú és méretű füles. Ha meg is változtatja esetleg műszeresen, kizárt hogy halld. Az hogy érzed az anyagok közötti különbséget, az már megint egy más kérdés mint ahogy az is mennyire izoláltan juttatja a hangot a hallójáratba. Milyen hosszú, keskenyedik e...stb. De ez nem tartozott a tárgyhoz.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Dave™ #13555 üzenetére

    Kár ezen vitatkozni. Ha lesz bárkinek hiper-szuper premium gumiharangja ki fogom próbálni, ill. venni fogok, hogy kipróbáljam, mert továbbra is parasztvakításnak gondolom.
    Bárki bármit mondhat én a fülemnek hiszek. Én akkor tartom jónak a párnát, ill. érzem teltebbnek a zenét, ha elég mélyre megy, nem szűkülős, és a szeparáció tökéletes. Ami a legfontosabb hogy maga a gumiharang állítólagosan fontos belső gyűrűje minnél rövidebb legyen és lehetőleg a kimeneti nyílás szélessége. Tehát a funkciója csak és kizárólag a fülben levő fixálást biztosítja nálam. Ami ettől eltér, abból nem kevés dinamikát bukok és jóval vékonyabb ill. kevesebb a teltsége a zenének. Tehát ha már egy harangnak kell vezetni a hangot az már régen rossz. Ezért is írtam hogy ez egy faszság. Már nem tudnak miről beszélni, így vetődhetett fel a gumiharang téma. Lényegében minnél kényelmesebb, annál jobb, csak ugye ezt nehéz elérni, mert mindenkinek más a kényelmes és más anyag jön be. Ezért van ennyi féle harang nem a hangzás miatt.
    Persze hogy megállapítod. Mert érzetre más ahogy bedugod a füledbe. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Dave™ #13586 üzenetére

    "Te mondtad, hogy nem tudom megállapítani, én meg cáfoltam, arról nem volt szó, hogy mi alapján"

    De írtam hogy mi alapján, csak nem figyeltél. Pont ez volt a kizáró tényező, amibe most belekapaszkodtál. :U

    "Kész szerencse, hogy az Xcape-hez tökéletes szilikon jár"

    Igen. Szerintem jó minőségű. Mondom ezt úgy, hogy amióta megvan elég sok fajtával próbáltam már. De itt is a dupla gyűrűsnél a kialakításból adódóan sok dinamika elmegy az éterbe, hiába jó a minőség.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Vettem egy jó progit i4-hez...Profi EQ + music player, a neve: EQu.
    Bár a flat, és az EQ mentes hangkép híve vagyok, de ez a progi valami csúcs. Van vagy 15 előre beállított igényes hangzáskép, bármelyik alakítható, és természetesen manual-ba menthető. :K Az i4-be gyárilag beletett hangzásképek egy kalap szart se érnek sajnos.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz dudika10 #13590 üzenetére

    Azért nem csak motoron hallgatom. ;)
    Nem tudom milyen harangot használtál, de nem lehet hogy az egyik nem volt annyira mélyen, és ez okozta az eltolódást?
    Mert milliméterek is számíthatnak ilyenkor.

    Elképzelhető, hogy egy komoly fülesnél számít hogy gagyi vagy nem gagyi e hozzá a harang, de mint írtad, valószínű a jobb minőségek között nincs is hallható eltérés és lehet az eltérés zene alatt ki sem jönne. A jobb, igényesebb fülesekhez amúgy is minőségi harangokat adnak amiket hangmérnökök tesztelnek milyen az összhatás.
    Ezzel arra akartam utalni, hogy elképzelhető hogy egy HPM-70 Sony harangnál van jobb, amit közel sem biztos, hogy zene alatt érzékelni fogsz, max. egy szintetikus tesztet futtatva. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz #13627 üzenetére

    Hasonlóképpen gondolom én is. :K Örülök hogy tetszik neked is. ;)
    Véleményztem az App Store-on, hogy jó-jó de csak 4 csillag az 5-ből, mert a playlist elég kezdetleges, és nincs FLAC támogatás.
    Persze ez csak szőrszálhasogatás, mert a program zseniális már így is. :K
    De ha ezekre az apró dolgokra rágyúrnának, mindenképpen a legjobb lejátszó lesz az App Store-ban.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz PartyShan #13644 üzenetére

    Hát te aztán igen komolyságos "fakír" lehetsz ha a TDII-vel muszáj vagy "5-ösre állítani a MachBASS3 effektet". :DDD

    Külön harangok terén elég nagy a tanácstalanság, és elég nehéz a beszerzés, de a Sony Hybrid volt mostanában emlegetve mint az esetleges legjobb választás. [link]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz PartyShan #13644 üzenetére

    Esetleg ez is jó lehet: Monster Gel&Foam

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Xabi78 #13647 üzenetére

    Xears-nél jobbról volt szó. Én nem merném ezeket ajánlani mert közel se biztos hogy jobbak/kényelmesebbek. :U
    Ami meg ténylegesen jobb és kényelmesebb lehet, az meg nem kapható itthon.
    Együtt a kettő nem megy.
    Nekem pl. a Sennheiser harangok nem igazán jöttek be. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz kerni #13722 üzenetére

    Ezt tudja az Xcape is 20k alatt. Bár nem azért lesz jó a mély tartomány, mert kiemel, hanem mert azt hallja a füled hogy jóval lejjebb megy frekiben mint a többi, és ezáltal a balanced füles olyan balanced füles lesz, amiben bőven elegendő a mély, de nem a közép és magas tartomány rovására. Mondom ezt úgy hogy az előző CX500-am mély orientált volt, és e miatt az Xcape-ben mégis testesebb mélyeket érzek.
    Persze kizárólag FLAT hangképpel, mert itt nem szükséges az EQ matatás.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz SMITHVADŐR #13762 üzenetére

    Én is hallom a 20kHz-et (Audacity). ;) Viszont a 22kHz-et már nem.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz #13771 üzenetére

    Én 33 vagyok. Ilyenkor mi van? A 20kHz valami természetfeletti eredmény? :B

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz #14052 üzenetére

    Xcape-et próbáltad már? ;)
    Szívesen elmennék a Campona-hoz én is, de még nincs olyan idő, hogy motorral bevállaljam a 13.ker.-ből. Ráadásul a héten még szar idő lesz. Viszont tavasszal simán benne vagyok. :K Vagy ha jársz a 13.-ker. felé akkor előbb is...

    Jelen pillanatban ott tartok az upgrade-ben, hogy nem fogok cserélni, csak úgy ha előtte ki tudom próbálni amit szeretnék (IE8, DBA-02, AT ATH-CK10), mert közel sem vagyok biztos benne hogy egy 3x ennyibe kerülő IE8 szólhat ennél legalább 1,5x jobban. Kétlem, bár nem lehetetlen. Viszont 1,5x hangzásért nem fogok kiadni 60k-t.

    Az iPhone is komolyan meghajtja az Xcape-et, de gépre kötve még rátesz egy lapáttal. Hiába, egy komolyabb hangkártya sokat számít dinamikában.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Dave™ #14054 üzenetére

    Kíváncsi lennék a komolyabb hangkártyára ennyiért. Jah...De ne olyat linkelj ami RCA-s, és zenében jobb, hanem olyat ami alkalmas a 7.1 rendszerem kezelésére, jó a szoftver ellátottsága, és támogatják a játékok is (EAX).
    Szóval lássuk az ezeknek a paramétereknek megfelelő 150 dodós 2x komolyabb hangkártyát. :U

    Ráadásul annyit jegyeztem meg, hogy dinamikában sokkal jobb mint az iPhone. Ebből nem tudom hogy jött a képbe, hogy ennyiért van 2x jobb is, és igazából ez nem is számít jónak.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Dave™ #14057 üzenetére

    Ezen a témán pihenten jót mosolyogtam volna, de így...
    Először is. Nem értem a puffogásodat a hangkártyámon, ami így lefekvés előtt kezd kicsit indiszponálttá tenni. :U Van egy hangkártyám lényegében általános célra, aminek sok PH-s fórumtag örülne, mert lehet vele mozizni 5.1-ben, lehet vele játszani 5.1-ben ill. 7.1-ben, és nem mellesleg igen szépen meghajtja a hangszórókat és a fülesemet/fejhallgatómat zenehallgatás közben. Ha már itt tartunk, az általad linkelt hangkártyának, azon túl, hogy késztetést éreztél hogy csak azért is mutatsz jobbat, szerinted mi értelme? Aki minőségi zenét akar hallgatni az nem számítógépen keresztül fogja hallgatni, hanem normális hifi erősítőn keresztül, mivel lényegesen jobb a jel/zaj viszony mint számítógép esetében, amit nem hifi minőségű zenehallgatásra találtak ki. Innentől kezdve úgy gondolom számítógépbe komolyabb az én hangkártyám, mert több területen megállja a helyét mint az, amit linkeltél. A "reggelire megeszi" megállapítást sem igazán értem, mi alapján állítod, bár ettől függetlenül lehetségesnek tartom. Hallottad esetleg mind a kettőt onnan tudod? :U Szerintem egész komoly hangkártya számítógépes berkeken belül, és még mindig nem tudom, miért kellett lefikázni, amikor én csak annyit közöltem, hogy dinamikusabban meghajtja mint az iPhone. Ha nem a rosszindulat, és az irígység vezérelte a "kötekedésedet" akkor mégis mi?? :( Kicsit úgy hangzott ez, mint ha beírtam volna, van egy M3 BMW-m amit elértem saját erőből, te meg linkeltél volna a netről egy Ferrari-t, hogy jó jó a BMW, de a Ferrari gyorsabb. Kb. ez 15 évesek szintje. :U :B
    Persze lehet, hogy neked mindenben jobb és erősebb a konfigod, és sokkal több mindent megtehetsz mint én, és persze jobban is állsz anyagilag, csak megkérlek, a jövőben ne linkelgesd nekem az ebay-t, csak hogy fölényeskedve bizonygasd mekkora ász vagy és mennyire értesz a dolgokhoz, mert ebből én már 33 évesen kinőttem. Ettől persze még fennakadok az irígységen, és a rosszindulaton, ami nem korfüggő...Ezért is lett ilyen hosszú a mondandóm.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Nem gondoltam hogy ilyen vitát gerjeszt, a felháborodásom, nem szoktam ilyen dolgokon fennakadni, de jólesett hogy volt aki idézőjelben mellém állt elsősorban szakmailag. Nekem az emberi oldala nem tetszett, sajnos a szakmai részéhez hülye vagyok. De ezt vállalom, és nem okoskodok. És persze nem esik nehezemre, azt mondani másokra hogy bizonyos területeken jobbak nálam.
    Azt meg nem fogadom el magyarázatként, hogy "nem rosszindulatból", majd az ezek utáni mondatokból sugárzik a fölényesség és a pökhendiség, amit velem szemben elő lehet adni, mert mint írtam kevés vagyok szakmailag de Shufny és SÖ-vel szemben már nem igazán lehet ezt elsütni, mert ők azért szakmailag is átlátják.
    Persze amikor szakmailag bebizonyosodik, hogy nem (Dave) az "atya úr isten", akkor minden egyéb véleményből inkább a személyeskedést ragadja ki, mert ez sokkal egyszerűbb, mint azt mondani, "ilyen mélységekben már én is kevés vagyok".
    Szánalmas.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Dave™ #14176 üzenetére

    Látom mással is kötekszel azért rendesen, és nem csak engem "tisztelsz" meg a pökhendi bicskanyitogató stílusoddal. :(((
    Sztem vágd át a torkát, mert a Beats-et jónak tartja (én is csak jókat olvastam róla egyébként), és mert olyan fülesről érdeklődik ami iPhone mellett van. Még csak nem is azt mondta, hogy megveszi, csak érdeklődött hogy mi a tipusa.
    Őszinte leszek...Ebben a topikban, és ebben a jó társaságban szinte te vagy az egyetlen troll, aki állandóan bomlaszt.
    Ha nem megy a kommunikáció miért válaszolsz?? Vagy miért nem vagy read only??

    mod:
    Jah..Még a hibás, mert elsőnek mert szólni, hogy fejezd be mi?
    Azt felejted el, hogy benéz valaki, és az első hsz-e után leugatod, nem rólad lesz meg a véleménye, hanem hogy milyen "segítőkészek" és "kedvesek" a füles topikban.
    Persze. Sértődj meg -re, minden okod megvan rá, nehogy véletlenül elgondolkozz, miért van hogy nem látod a fától az erdőt. :(

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Shufny #14189 üzenetére

    A 3.5mm jack problémára a cserélhető végű sztereó BT vevő is megoldás lehet. ;)

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    Most nézem...800 dodó az EX1000? :Y Meg van őrülve ez a Sony. Mai árfolyamon 158k.
    Okés, hogy "16mm driver", "3-30,000Hz", biztos jól is szól, de sztem a felét se érheti.
    Gondolom itt még senki sem hallott a saját fülével EX700, EX1000-et...Kíváncsi lennék a véleményekre. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Dave™ #14244 üzenetére

    Még az 500-as is túl van árazva. 20-25k ez sem ér szvsz. :U

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Peti66 #14265 üzenetére

    Felejtsd el. Nem tartós a Backbeat széria. :(

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Peti66 #14276 üzenetére

    Eleve baromság ilyen BT fülest venni. :U
    Olyat kell választani, amihez a saját fülesedet is tudod csatlakoztatni.
    Ajánlom erre a célra a SonyEricsson MW600-at, ami az egyik legjobb ebben a műfajban.
    Egyébként nem széthullós a Backbeat, hanem valami konstrukciós hiba van, ami az esetek döntő többségében elő is jön. Az meg a másik, hogy sisak alá pántosat, ráadásul olyan jellegűt, ami a fül mögött igen bumszli?? :F Ezt te sem gondoltad komolyan szerintem... :U
    Motoron max. annyit szoktam mondani, hogy vezetek, és majd visszahívom. Erre mindegyik jó 60-80km/h-ig. E felett meg tök mindegy, mert semmit sem fognak hallani belőled, csak sistergést. A füles résznél csak az számít hogy jól szigeteljen és kellően stabil legyen a fülben nagy sebességnél (200km/h felett).

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz Peti66 #14286 üzenetére

    Ezért jött ki a 903+, mert a 903 konsstrukciós hibáit javíították. Elvileg a 903+ az már jó, de kétlem hogy ér 100 dodót. Akkor inkább egy MW600+Xears, ami kijön kb. 23k-ból.
    És változatlanul nem értem mit akarsz a Backbeat szériától sisak alatt... :F

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz v2izzy #14358 üzenetére

    iPhone távirányítósat ennyiért talán csak a Klipsch s4i-t, de egy Sunrise Xcape mindenképpen jobb vétel lehet, bár nem távirányítós. A távirányítós részét később meg tudod oldani egy cserélhető végű sztereó BT fülessel (SE MW600).
    A többi jó minőségű mic+ fülesre horrorisztikus felárat kérnek a gyártók, ami nem biztos, hogy megéri.
    Pl. Monster Turbine 100 dodó környéke, míg a távirányítós változat 170-180 dollár.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • zack

    nagyúr

    válasz v2izzy #14365 üzenetére

    114 dodó
    mic+ verzió 169 dodó

    Egyébként ideiglenesen lecseréltem az Xcape eddig szilikon harangját, mert megmozgatta a fantáziámat az SE MW600-hoz adott HPM-78 gumiharangja. :) Azt kell hogy mondjam, hogy nagyon jó, és érezhetően több lett a mély, pedig eddig sem volt hiányom belőle.
    Talán az Xcape szilikon stabilabb, de ez valószínű a puhaságának köszönhető. A 78-as harangjával egyébként mintha "közelebb" lenne a zene...Egyelőre marad. :K

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák