Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz macilaci78 #129090 üzenetére

    Köszi. Akkor hétfőn megpróbálom az ügyfélszolgálatot levadászni 1-2 nyomtatvány specifikus kérdéssel... Aztán bízom a jó szerencsében!

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    Költöztető céget keresek akik profik és nem először pakolnak...vigyáznak a cuccokra. És nem okoz nekik gondok 25-30km-re menni BP-ről.

    :R

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    #129096 jcage és #129099macilaci78 : Köszi az ajánlásokat. :R

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz cattus #129377 üzenetére

    Vagy inkább abból kéne visszavenni, hogy a nem létező gyalogos és biciklis tömeget helyezzük piedesztálra...

    Mennyi ideje is vettek el 2 sávból egyet, hogy bicikli út legyen? ... Volt ideje felfutni, de még szezonban is erősen szellősek azok a bicikli sávok...

    A kiülős helyekről meg csak annyit, hogy kb soha...soha nem ültünk le ilyen helyen, mert kb undorító ahogy elmennek az asztalok mellett a 'szent' gyalogosok és bele köhögnek, tüsszentenek, lihegnek az arcodba.. kinézik a kaját a szádból.
    És zárójelben jegyzem meg, hogy nem Özdemir Kebabja és a KFC az éttermek csúcsa... ha egy kicsit ünnepibb alkalomra mész a belvárosba, egy jobb helyre, akkor ing + farmer kombó minimummal, nem fogsz biciklizni... de pl nyáron sem a 3-as metróban izzadni ahol még este 21.00-kor is 42,6 fok van.

    Érdekes ahogy az autózás úgy van beállítva mint egy szabadidős szórakozás... mintha nem lenne más dolga az embernek. Nyilván mindenki siet...el akar jutni a legegyszerűbben A-ból B-be. És most magunkból indulok ki, de akkor megyünk, amikor kell...de ilyenkor teljesen nevetséges mind a bicikli, mind a tömegközlekedés, mert ezekkel nem fogok tudni ennyi cuccot hazahozni... Passzióból nem szoktunk begurulni a belvárosba, és fogadni mernék, hogy a nagy többség sem...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz cattus #129383 üzenetére

    Mert a privát embernek nem lehet alapos oka...ugye? Megint csak arra célzol, hogy autó nélkül oldjanak meg az emberek több állomásos bevásárlást ügyintézést..stb... Ha neked erre van egy egész napod... akkor időmilliomos vagy. Őszintén gratulálok hozzá.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz ro_bert17 #129385 üzenetére

    Nem az autó sok, hanem az infrastruktúra lett kevés...évtizedes nagyságrendben nem foglalkoztak a jövővel... És most egyik napról a másikra szűkítik le az áteresztő képességet... Úgy, hogy közben azzal érvelnek (akár itt is a fórumon) , hogy ha több út/sáv lenne, akkor még több autó lenne... Én is elmorzsolnék egy könnycseppet ahogy a szemem láttára duplázódna az autók száma egyik napról a másikra... mindenki csak erre tartogatja a pénzt a párnacihában...
    Az lenne a fontos, hogy a csúcsidő mint olyan a lehető legrövidebb idő alatt befejeződjön... ezt folytásokkal csak növeli, amivel jelenleg csak rontanak a helyzeten.

    Mi szennyezőbb? Egy egyenletes 50-es haladás gáz szintentartással, vagy gáz/fék 16-szor?

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz ro_bert17 #129392 üzenetére

    Amikor az elektromos autók terjedése olyan fokú lesz, 5-10 év múlva, hogy ellensúlyozni fogják a forgalom lokális kibocsátását, akkor mire fogsz panaszkodni azon kívül, hogy sok az autó és ugyanúgy dugó lesz?

    Bezzeg a gyárakat, repülőtársaságokat, hajózási társaságokat valahogy senki nem szorongatja... Pedig az aztán bőven többszöröse annak amit itt produkál a város...

    De lehetne még sorolni. Volt már nem egyszer erről szó, hogy az EURO 3-4-5-6... mennyivel tisztább mint amikor ezek még nem voltak... Töredéke a káros anyag kibocsátás...
    És Mercutio-nak teljesen igaza van, hogy ha rendesen mennek a műszakiztatás, akkor elég durva mennyiség esne ki a forgalomból... De lehet a BKV buszok egy része se mehetne ki... :DDD

    Kicsit más aspektusból megvilágítva... Ami most megy az negatív motiváció... Kényszerítés. Miközben nincs valós alternatíva. Ha lenne...majdnem magától oldódna a helyzet, mert ha lenne tényleg jobb megoldás az autózásnál, akkor azt használnák az emberek. Hiszen ilyen az emberi természet a legkisebb ellenállás felé mozdul már csak kényelmi okokból is.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz valeno #129435 üzenetére

    Amelyiknek van ágyneműtartós rekesze...annak ott tudod tárolni a díszpárnákat amíg ágyként használod.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    [Nespresso (Dehlongi) Lattissima Touch]

    Kapszulás kávéfőzőt tessék... :C

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz FoxiestFox #129702 üzenetére

    Éppen ezt akartam írni... Hétfőn reggelenként Dózsa - Ferenciek tere vonalon megyek M3-mal. Hát komolyan, ez egy szép baleset... De már évek óta ez megy. Mindenki tikkad, ülve... Még pislogni sem mer senki mert az is csak fölösleges hőt termel...
    De még csak most megyünk a nyárba... Lesz ez még jobb is. Ilyenkor kérdezném a BKK fanokat, hogy hol van az a minőségi alternatíva ami meggyőzné a sokaságot, hogy letegye az autót? 15 perc alatt csatak víz mindenki... Reggel 7-kor.
    Akik a fotelből írogatnak, légyszi próbáljátok ki, megéri.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz FoxiestFox #129818 üzenetére

    Nincs baj azzal amit leírsz, de kb mindenki max eddig jut. Ilyen szép körmondatokba foglalt jól csengő megmondás... Majd egy huszárvágással "tíccsuk kiii!!!" lesz a megoldási terv.
    A belvárosi kereskedelmi egységek megszűnésére láttam itt már olyan elképzelést is, hogy biztos azért mert sok az autó... Szinte majdnem biztosra vehetjük, hogy általában az emberek a kisebb ellenállás felé mozdulnak el. Tehát ha nem tud kényelmesen bejutni, akkor egy idő után baromira nem fog bemenni. De szerintem ez nem gond. Majd a helyi kerületi lakosok eltartják ezeket az egységeket... vagy nem... aztán azután is lesz majd egy panasz kör.

    Amit viszont hiányolok azok a konkrét gyakorlati példák. Nem konkrétan tőled... inkább a nagyobb hangadóktól... Az Esztergomi ingázó vonat Piliscsaba - Újpest 25 perc. Majd Újpest - Nyugati PU további 12 perc. Az utóbbi távolság töredéke az előbbinek mégis a fele idő rámegy. Ennek legalább felének kéne lennie. És miért fontos 5 rongyos perc? Azért mert ez események láncolatának csak egyetlen pontja. Minden egyes átszállás, zebra, akármi... összeadódik. Mindenhol vársz 5-10 percet... és így jön ki a 50-90 perc menetidő adott viszonylatokban.

    Szerintem a nagyon autó fanok sem ellenkeznének ennyire és sokkal organikusabban működne a váltás ha előbb alternatívákat építenének ki és utána lenne szabályok által nyomva az ember. Most csak simán nem csinálnak semmit... és nyomorítják több ezer ember életét.
    Pl Hűvösvölgynél ha lenne értelmezhető P+R megoldás simán letenném az autót és mennék villamossal. Pláne, hogy most cserélik a teljes infrát... DE NINCS használható mennyiségű P+R... !

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz werszomjas #129836 üzenetére

    Szerintem a Kifli baromi drága. Lehet az én kosaramba voltak "rossz" termékek, de máshol ugyanazt vagy ugyanazt a minőséget olcsóbban megkapom.

    Tesco-nál ugyanazt tapasztaltuk mint macilaci78. Egy idő után marha bosszantó volt, amikor pont abból jött helyettesítő amire nagyon számítottunk. Illetve a kedvenc helyettesítőm... Tesco Gazdaságos lóf.sz... Ha azt akartam volna, azt rendeltem volna. De nem ezt kértem. Elengedtük egy idő után.

    Auchan volt párszor, de ott már nem emlékszem mi volt...

    Inkább elmentünk személyesen. Most a baba miatt egyedül járok. Igaz futok egy 3-4 órás kört, de 3-4 hétre megveszek mindent, max 1 zöldség/gyümölcs korrekció kell... aztán napszemcsi

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz FoxiestFox #129875 üzenetére

    Nem lenne rossz ötlet ilyen fajta korlát... Bár valljuk be, hogy általában ha ilyen baleset van azt kiemelik mindenhol... és elég ritka, hogy valaki friss jogsival mondjuk 300+ lóval balesetet okozzon. A mostani race(boy)001 is nézd meg hány éves... és nem friss jogsis arc volt. Na bumm, hülyeségre nincs gyógyszer...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz FoxiestFox #130124 üzenetére

    +bónusz a 10-es gyűjtőt még mindig csak papír alapon lehet megvenni, a budapest go-ban nem... csak 9db vonaljegyet lehet egyszerre... :U

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz FoxiestFox #130134 üzenetére

    Mondom én... a végére kijön, hogy nem csak autós van sok, de ember is...tiltsuk ki őket. ;] :P

    Btw. a sok betegség és halálesetet leszámítva, más oldalról nézve mi is pozitívan éltük meg hasonló okokból azt az időszakot. Minden kicsit lassabbnak tűnt és nem volt ez az őrült zsibvásár mindenhol... nem kellett nyomakodni...stb...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz FoxiestFox #130136 üzenetére

    Thanos te vagy az? :DDD

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz cattus #130232 üzenetére

    Lehet nem egyetérteni a cikkel, sőt lehet a következtetéseket vitatni... Egy valami nagyon meglepő számomra, amikor valaki a tényeket kezdi el hazugságnak titulálni. Mindenkinek van két szeme két lába... Oda lehet sétálni szépen, és lehet nézelődni, hogy mi a szürke hétköznap valósága... És lehet fogni a nyári vakációra, meg melegre, meg nyaralásra...utána meg az őszre, majd a télre... csak az a gond, hogy kifogásokkal van tele a padlás miért kihasználatlanok nagy mértékben ezek bringasávok... Mert azok... vitatkozhatsz ezzel, de valahogy még egy bringás se tudott felmutatni olyan fényképet vagy videót, ahol az látszik, hogy ez tényleg megérte.
    Váci úton a Westend mellett tényleg az útból kellett elvenni, amikor olyan széles a járda, hogy legalább egy de akár mindkét oldalon elfért volna...

    Ez már rég nem a bringások számára megoldás keresésről szól... ez már csak egy alias a történet felett. Ez arról szól, hogy az autósoknak rossz legyen...egyre rosszabb... Ha a bringások jólétével foglalkoznának komolyan, akkor teljesen más megoldások születnének. Sokszor bringás youtuberek kritizálják ezeket a "fejlesztéseket".

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz cattus #130234 üzenetére

    Megint nem gondolkodsz, csak indulatból tolod... Nem csak ez a cikk van...többen, és többször foglalkoztak már vele. Azért abból már lehet következtetni. Hiszen nem minden cikkíró július 42-én 12-13 óra között volt kint... De ha ennyire biztos vagy az igazadban, miért nem fáradsz ki mutatod be, hogy bringás tömegek vannak ott?
    Kb azért szerveznek most direkt ide felvonulást, hogy legalább valami látszat legyen. Van rá egy rekesz söröm, hogy utána mindenhol ezeket fogják mutogatni, hogy hű de megérte... 1 alkalom miatt.

    Ez nem olyan kérdés, hogy szabad vagy nem szabad.
    Ajánlom figyelmedbe innen a képeket. [link]
    1. kép.: 1 sávon torlódik fel mindenki... az is aki amúgy simán, lámpa nélkül menne a Margit híd felé. Az most beáll...és áll...és pöfög és csak torlódik a forgalom.

    2. kép.: A híd felé jobbra közlekedőket keresztezték a bringásokkal. Tökmindegy ki mennyire figyelmes. Ez kockázatnövelés... Esélyt adnak a balesetre.

    Egyébként...arról eddig egy szó sem esett mert amúgy nem közlekedéssel kapcsolatos szakmai kérdés... de miért ülne valaki bringára? Ugye?... Amikor a társadalom jelentős része túlsúlyos...kvázi alig mozog... És akkor azt várod komolyan, hogy színes csíkoktól lesznek bringás tömegek. :DDD

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    #130241 66zio : Kösz a kiegészítést. Igaz. Bár a szervezőt nem állítottam hibásan... a lényeg, hogy milyen propaganda célokat szolgálnak majd a képek. Részemről pedig egy tipp a jövőre nézve. Majd eldől hogy tévedtem-e.

    #130256 FoxiestFox : Konkrétan fullra ezt írom már én is sokadjára... Senki nem tudta még érvekkel alátámasztani miért nem jó egy párhuzamos mellékutca ami a fő út mellett fut. Miért nem jó ha azt nevezik ki sétálónak, bringa utcának...stb... Miért pont a nagy forgalmú utakat kell csonkolni? Példát is írtam. Visegrádi utca a XIII. kerületben. 9 évig éltem a kerültem tudom miről beszélek számtalanszor közlekedtem a környéken. Ez az utca konkrétan Árpád hídig fut a Nyugatitól... Maps-on megnézheti aki nem jár arra... poén, mert ott van a bringás felfestés a Visegrádin is... [link] Szóval bőven lenne mód és tér a bringások számára kijelölni tényleg jól használható útvonalakat, mégsem ebbe az irányba mennek. Ezért is gondolom már azt, hogy ez nem a bringások érdekeiről szól már egy ideje. Őket csak eszközként használják.

    #130262 macilaci78 : Pitiáner dolognak tűnhet, de a közlekedésnek vannak szabályai...ami mindenkire kellene, hogy vonatkozzon. Bringa és gyalogos is aránytalanul kisebb mértékben van felelősségre vonva, miközben ő is résztvevő... Pollerezzék le a széles járdából a bringa sávot... De ez milyen vérlázító lenne már...?! :U

    #130279 radi8tor : Jártam a Nyugati felé mostanában... Szent István körút felől a Teréz körút irányába ezentúl 1 sáv megy tovább. M3 felújítás előtt: [link]
    Így minimum a Margit híd budai végéig állni fog a sor...

    #130286Mercutio_ : Minden kérésed így teljesüljön! :DDD Bocs félreolvastam. :R

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz ro_bert17 #130514 üzenetére

    Tételezzük fel, hogy a metrón hallottam egy párbeszédet amiben az egyik ember azt mondta a másiknak, hogy javítás jogcímen lehet csak megrendelni "dolgokat"... új igényeket nem lehet leadni... De meg lett oldva, mert javításként van megfogalmaz az új igény... csak ügyesen kell csinálni...
    Szándékosan nem írok területet és egyéb infót de lényeg kijön.. és ezt nem a közútnál dolgozó emberek találják ki... nem ők akarnak amúgy szándékosan ilyenek lenni... Fejétől bűzlik a hal... És 0...azaz 0 színezést raktam a történetbe. Ha nem személyesen hallom el sem hiszem...
    Tényleg nagyon-nagyon sokáig húzta már a társadalom... még ha nem is lesz elsőre jó, sem tökéletes... változtatni kell a vezetésen, különben még rosszabb lesz. :(

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz HUTCHDB #130528 üzenetére

    Valamiért az a fixa ideája egy bizonyos rétegnek, hogy a nyugati világhoz úgy tudunk felnőni, hogy a napi általános közlekedésünket biciklivel oldjuk meg... Erre 1 db országot(annak is egy városát) állítanak példaként, ahol ez tényleg kiemelkedően nagy réteget szólít meg. De kb sehol máshol nincs ilyen mértékű példa erre... Ez viszont olyan mint a szövegkörnyezetéből kiragadott mondat... mert azt már nem szeretik mellé tenni, hogy milyen egyéb infrastrukturális adottságok vannak ami mellett ez életképes tud lenni.

    Továbbra sem azon az úton megyünk, hogy versenyképes legyen minden más közlekedési mód, hanem legyen fájdalmas az autózás... Az az igazság, hogy nem véletlenül lett népszerű az autó használat nálunk... mivel minden más annyira sz@r.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    bul07, cattus, ro_bert17:

    Nem kezdtem el utánajárni azoknak az állításoknak amiket írtatok más országok közlekedéséről... Biztos megnéztétek...és valószínűleg így is van. De ez továbbra sem cáfolja az fenti állításom: De kb sehol máshol nincs ilyen mértékű példa erre...
    Tehát azok a városok amiket említetek azok is messze elmaradnak Amsterdamtól... Mert az ilyen vonatkozásban világviszonylatban egyedi.

    bul07: Ne a hírhozót utáld... De amit írsz az totál működésképtelen. Egyrészt az irodabérletek 3-5 évre szólnak minimum... Szóval lehet számolni meddig tart csak az, hogy elhatározás legyen abból, hogy a belvárosi irodát feladják...
    De arra sem gondoltál, hogy a cégek azért mennek oda mert ott az infrastruktúra... M0-án mi van jelenleg? Semmi...
    Ráadásul rengeteg belvárosi kereskedelmi egység kb be is zárhatna mert az aggloból ingázók ott költik a pénzüket...az bezzeg jólesik... :U

    cattus: Pontosan melyik része nem igaz annak amit írtam? A lehurrogást sem értem mire írod... ? Tökmindegy ki mit hurrog le... Ettől még tény, hogy a közösségi közlekedésben tényleges fejlesztés alig volt több évtizede... Karbantartás is alig. Friss ropogós példa... MÁV 1-es fővonal...

    ro_bert17: Pontosan ezért írtam, hogy ezek kiragadások a kontextusból... Az emlegetett városokban nem úgy nyitották ki ezt a dobozt, hogy nagy hőzöngve tiltsunk ki mindenkit... Hanem megcsinálták a közösségi közlekedés részét, hogy működőképes legyen...És UTÁNA kezdték kiszorítani az autókat... Na itt most nálunk szokás szerint fordítva sikerült felülni a lóra... legalábbis ami a hőzöngőket illeti.
    Btw... eddigi tapasztalataim szerint, nem az aggloból ingázók támogatják ezt hevesen...mindenki azt hiszi nekik milyen jó... dehogy jó... de ez van, mindenki a körülmények és a rendszer áldozata, mert aggloból napi 2x1 órát ingázni nem egy leányálom, csak azért mert kocsival teszi valaki...

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz bul07 #130538 üzenetére

    Igen, pont ezek az apró dolgok kellenek a M0 körüli részről mint pl épületek, száloptika, kiszolgáló létesítmények, megállók, pályaudvarok... tudod ezek a filléres dolgok amiket hétfőn eldöntenek és péntekre kész is van.

    Kíváncsi vagyok a Kebabos az Astorian mit szólna a remek ötletedhez, hogy a környékről dobjuk ki az összes irodistát akik a forgalma nagy részét adják... Szerintem vasra tűzne és te lennél a következő Gyros hús...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz Qru #130540 üzenetére

    Ez sajnos igaz. :(

    FoxiestFox: Nem tudok belekötni. :R Bár tudom, hogy vannak extrovertált népek...ők úgy érzik jól magukat ha odadörgölik magukat az introvertáltakhoz. :DDD

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    Összegyűlt némi zseton a Nespresso-s egyenlegemen... Ha valakit érdekel a lehetőség akkor 10% kedvezményt tudok adni a webes árakból. Kapszulától a kávégépig minden játszik ami fent van...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz FoxiestFox #131013 üzenetére

    A macska szemszögéből és hallhatjuk a történetet? ;] :P
    ...
    A macskát senki nem látta egy ideje... :B

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz Weareus #131144 üzenetére

    Lehet tök hülyeséget mondok... De Google maps útvonal tervezés tömegközlekedés módban... Tűpontosan kirajzolja neked, hogy merre, mikor, mit...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák