Új hozzászólás Aktív témák

  • Murphistic

    aktív tag

    válasz ledgeri #858 üzenetére

    Régebben így volt és nekem úgy tűnik, hogy most is így van: az a változat, amikor a reklám a videó alján jelenik meg csak Flash lejátszóval működik. Erre gondoltam, hogy ha nincs engedélyezve a Flash, akkor ezek a videók nem működnek.

    Adblockkal nem próbáltam, tippre működnie kéne a lejátszásnak, csak ilyenkor pont az a probléma, hogy a videót is Flashen keresztül játsza le. Ilyenkor nem tölti be egyszerre, gyorsan a videót, hanem a sávszélességhez próbál igazodni. Ez az, ami nem mindig sikerül. Ezért ajánlottam a HTML5-ös verzió kipróbálását, mert ott még nincs ilyen kifinomult sávszélesség-kontroll, így egyszerre berántja a videót.

    Most kipróbáltam a linkelt videóddal és ha a videó elején szüneteltetem a lejátszást, akkor szép komótosan betölti a maradékot is és utána működik a lejátszás is ( Egy időben nem töltötte be,de abból szerintem nem csak nekem volt probléma, hogy egy bizonyos timeout után lejárt az azonosító és nem folytatta a töltögetést és a lejátszást. Gondolom ezt javították ). Tehát én nem visszatekerni szoktam, hanem rögtön az elején pausét nyomok.

    Az eredeti felbontás azoknál a videóknál jelenik meg, amik FullHD-nál nagyobb felbontásúak. Amikor bejelentették ezt a lehetőséget, akkor talán 4K-s videókról volt szó, úgyhogy szerintem ez is ilyen felbontású (ha más nem az UHD felbontású TV-dre tecsőről szerezheted be a néznivalót :D ).

    "A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

Új hozzászólás Aktív témák