Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szimszonos

    őstag

    válasz Crytek #190791 üzenetére

    Azt mondod hogy az MS-nek a 300ft-os-gpu szolgáltatáson meg a BC-én kívül nincs más előnye a Sony-val szemben?Pont ez a 2 dolog amiért sok 100 ezer ember xbox-ot vesz.Nekem nem kérdés ezek után melyiket válasszam nextgen esetén.Playstation Now meg a PS Plus szolgáltatásokra mikor lesz ilyen akció?BC miért nincs ott?Nem kell itt az MS-nek bizonyítani semmit szerintem,megteheti hogy ennyiért adja,megéri neki.Nyer egy csomó új vasarlót akik gépet és szolgáltatásokat fognak venni.Ps mellett csak pár dolog szól az ottani exclusive játékok,meg a PS VR,ami engem meg még sok embert nem érdekel,ha érdekelne már vennék kb 50ezer egy használt ps4 slim is.Amúgy is szerintem te csak balhét,vitát akarsz gerjeszteni.Off topicban is ezt csináltad láttam.Sajnálod a pénzt még az olcsó előfizetésre is,de több éves játékok után kuncsorogsz hol olcsóbb mint hogy kitolnád előfizetésben azonnal,később meg ha tetszik majd megveszed.Pont az ilyen fillérb@szóknak van kitalálva ezek a 300ft-os akciók,ezt nem bántasként mondom mert én is élek vele mint sokan,és örülök is neki mert 4190ft-ért biztos hogy nem fizetnék elő rá.Nincs is ezzel semmi gond,csak akkor minek jössz elő fikázni embereket,xbox-ot,szolgáltatásokat,MS-ot mikor éppen kit vagy mit találsz meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák