Aktív témák

  • Def26

    félisten

    válasz adalbert1 #7479 üzenetére

    Call of duty Black Ops -nál mondjuk arra várhatsz, hogy lejjebb menjen az ára, majd, ha kijön az új rész esetleg. :)

    Múltkor azon gondolkodtam, hogy azt vajon tudják e a fejesek az MS -nél, hogy milyen bődületes mennyiséget rendelnek a konzolboltok és magánszemélyek kintről. Vajon melyik ország eladásában szerepelnek ezek a számok? Lehet, hogy nem is tudják, vagy csak egy részét tudják annak a mennyiségnek ami nálunk kerül megvásárlásra, mert ugye kintről vesszük és nem a hivatalos eladótól.

    Qrva sok pénzt elszórtam én is game.co.uk -n és ha ismered az áraikat, akkor tudod, hogy boxot is érdemes lenne kintről venni, csak hát 1kg felett nem postáznak semmit. :U
    Az én boxom a konzolvilágtól van, és nincs mellette egy deka magyar szöveg sem, tehát gondolom, hogy ez is kintről van, ami engem nem zavar, csak hát gondolom az angol (vagy fene tudja melyik) statisztikát növeltem ezzel, nem pedig a picsányi hazait.

    [ Szerkesztve ]

    Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Aktív témák