Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nostromo_HUN

    csendes újonc

    válasz John_Doe #2023 üzenetére

    Amit én ki tudtam hámozni:

    A térképek, csak a "bázis" szintjén lesznek átdolgozva, tehát egy vagy több báziskarikát kap, és az azon belül lévő célok megsemmisítését méri. Ezért lehet

    "Preztis pontot" kapni, ami utána "befolyásolja" a játékmenetet. "honfoglalás mod"

    Új térképekről nem találtam infót, én "átdolgozott"-ról tudok.

    Ennek ellenére én érdekes kezdeményezésnek tartom, főleg annak tükrében, hogy az elmúlt három évben játéktechnikai újítás nemigen történt.

    Tény, hogy sok buktatója van, a bombázóvadászat nem egy könnyű műfaj.
    A bombázás pedig még ennél is nehezebb, gondolok itt arra, hogy a jelenlegi játéktechnika túl primitív hozzá.
    Csak remélni tudom, hogy nem kényszerítenek bele, valami elvetemült harcstílusba.

    A másik probléma, továbbra is a zsebkendőnyi terület. Ami most van, az a vadászoknak épp hogy elég, de egy bombázó/kötelék mozgatása már nem megoldható. Ha viszont megnövelik a távolságokat hosszabb lesz a játékidő (mondjuk a hajós játéknál ez nem probléma). Ki tudja hogy fogadnák.

    Mondjuk a bombázós rész egyik legfontosabb paramétere az üzemanyag volt, (más játék) amit itt nem mérnek. További fontos paraméter a lőszermennyiség, ami szintén nem szempont.

    A legnagyobb problémám, hogy a megjelenése óta egy WOT klón, és nem látok a fejlesztőkben annyi intelligenciát, hogy erről el tudnának mozdulni.

  • Nostromo_HUN

    csendes újonc

    válasz John_Doe #2023 üzenetére

    A hétvégén próbáltam utánajárni az új fejlesztésnek, de sehol semmi.

    Te ezeket az infókat honnan szerezted?

Új hozzászólás Aktív témák