Keresés

Aktív témák

  • vhw

    addikt

    válasz fsb1000 #27214 üzenetére

    Nem neked szántam, mert nem a te döntésed akartam kommentálni, hanem az újfent felhozott "magyar mentalitás" dolgot.

    De akkor most már kifejezetten neked; tudom minek indult a klán kezdetektől fogva, semmi probléma, ha az a cél, ami. Bár hátránya származna belőle a klánodnak, ha tudnak róla mások? Tudnak róla más klánok? Netán megterhelő, azt a pár egyszerű adatot összeírni magatokról és elküldeni? Nem fér bele az időtökbe? Vagy csak akkor kell és szabad csinálni bármit is, ha rögtön jön érte az eredmény? Nincs semmi kötelezettség, semmi felelősségvállalás, csupán adtok egy "névjegyet".

    De felőlem aztán azt csináltok amit akartok...

    update:
    "Csak egy rövid gondolatmenettel rakjuk a helyére az arányokat.
    A Wot mennyit tölt ki az életüngből? Időben, fontosságban? 1-10%-ot?
    Egy számítógéőes játéktól nem kevés ez. Ráadásul múlékony dolog.
    Legyen 5%, ennek felét se tölti ki a klánozás. A klánozáson belül mekkora szerepe lehet egy ilyen listának 20%-30%?

    Szóval bárhogy is nézzük 1% alatti ennek a hatalmas dolognak az életünkben való szerepe. Ne dimenzionáljuk túl és ne kezdjük emiatt sértegetni egymást."

    A rövid gondolatmeneted alapulvéve, Wot 1-10% az életünkből, azt mondod legyen 5%, ennek mekkora részét tölti ki a századozás? (amiért, illetve aminek megkönnyítéséért létrehoztad a klánt) érdemes volt ennyiért kiadni 2500-3000 Ft-ot kiadni, mikor egy PH csatornával is meg lehetne oldani ingyen a századszervezést.
    Egyes emberek, 4-5en hónapok óta feljárunk egy bizonyos PH csatornára, ha másért nem beköszönünk, váltunk pár szót, csinálunk egy szakaszt... mi képesek vagyunk erre, a PHE klán tagjai? bizonyára.

    Szóval érdekesen kezeled te is a fontos és az értelmetlen dolgokat...

    [ Szerkesztve ]

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Aktív témák