Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dfsz34

    őstag

    válasz Balika23hun #83979 üzenetére

    Az artyban egy undorító dolog van, az egész hype ugye, hogy ahol arty van ott nincs kempelés meg a többi. A francokat nincs, totál kontra produktív az egész.

    Az arty csak a spotolt ellenfeleket tudja lőni, néha megpróbálkozik counterarty-val és nagyjából ennyi. Ki van fel spotolva? Hát persze, hogy az, aki harcol és még véletlenül sem az, aki kempel a bozótosban.

    Innentől ne jöjjön senki, hogy a kempelés ellen van, sőt ha van arty észrevehetően kevesebb teret játszanak be a játékosok, senki nem akarja elhagyni a fedezéket és a többi. Annyi igazság van benne, ha van arty, akkor például nem hagyom kint a T32 tornyát, hanem próbálom némi testmozgással elkerülni a gránátot, de egy ekkora tankban ez ritkán sikerül, a splash-t legalább megkapom. De ugye itt sem a klasszikus értelemben vett kempelésről beszélünk, hanem harcolok az ellenséggel, akik egyébként arty nélkül is legyűrhetnének, csak sokszor 5-6 tank sem mer rám rontani, szóval ez egy másik történet.

    A végjátékban is utálom, mert ha beszorítanak valahova és talán meg tudnám oldani a dolgot sidescrap vagy kis trükközések, tekerés, kerülgetés stb, de az teljesen kiszámíthatatlan, hogy kapom-e vagy nem a gránátot a térkép másik sarkából. Ilyenkor kifejezetten a játék élmény ellen van az arty, szerintem. Izgalmas helyzetek lennének ezek, több tank egy ellen és nem is mindig egyértelműek az esélyek, lehetne taktikázni stb, de ha ott az arty az ellenfélnél, akkor szerintem általában hamar véget ér az élmény. Biztos van olyan játékos, aki a 2-3-4 ellenfél mellett még az artyra is tud figyelni, de ez nem tipikus.

    Ha gyors tankkal vagyok és több ellenféllel szemben maradtam akár egyedül akár agyhalott társakkal, akkor elmegyek az artyért először. Ha az megdöglött, akkor lehet végre játszani.

Új hozzászólás Aktív témák