Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laszmen

    aktív tag

    válasz Francia91 #6670 üzenetére

    Félreértitek, én nem védem a jelenlegi br rendszert, én is játszom, én is rendszeresen 7.0-ban 8.0-ás tankok ellen megyek, én csak arra vagyok(voltam) kíváncsi hogy még is mi az amit ti elfogadnátok, és értem hogy mi a problémátok csak ti nem értitek hogy ezt nem tudják/akarják kivitelezni... Itt két fő probléma van amit ti leírtatok, a br rendszer, és az hogy Világháborús(1930-46) megy hidegháborús(1946-75) tank ellen.. De mit csináltok azokkal a járművekkel amik jelenleg Tier4-ben vannak, és 46 utániak? Nem tehetitek IV.szintre, ahol 8.3-9.0 harci kutyák vannak!? Én úgy gondolom hogy ezt úgy lehetne egyensúlyba hozni, mint a mostani Squadron csaták felosztása, egyik hét 6.0, a másik hét 7.0 stb.. de a kettő együtt nem kivitelezhető, ha kiveszed a hidegháborús tankokat Tier4-5-ből, akkor képzeld el hogy melyik nemzet lenne az egyeduralkodó? Is4 ellen kit vetnél be akár német oldalon? Jagdtigert? Amcsi oldalon? T29 kevés... Nem akarok okoskodónak tűnni, csupán próbálom reálisan látni a dolgokat, én úgy gondolom hogy ezeknek a dolgoknak egyetlen egy oka van, azt pedig egy szóban ki tudom fejezni, Balance! Ez nem vonatkozik a +1.0-1.3 br differenciára, arra lenne megoldás, csak megnövelné a várakozási időt jócskán...

Új hozzászólás Aktív témák