Új hozzászólás Aktív témák

  • Francia91

    veterán

    válasz Laszmen #6669 üzenetére

    Én már írtam korábban, hogyan képzelem el a matchmakinget, ami a BR rendszernél sokkal helyénvalóbb lenne. A Tier alapján sorolja a tankokat egy meccsbe, és akkor már hasonlóak az esélyek. A hidegháborús szarokat átdobni Tier VI-ba, azok menjenek csak egymás ellen, és ne Tiger II-esek ellen. Tier V menjen Tier V ellen, és így tovább. Picit kéne csak alakítani a BR-eken (itt főleg arra gondolok, hogy ami hidegháborús talicska, azt áttenni Tier VI-ba, hogy ne II. VH-s tankok ellen élvezkedjenek 20-30 évvel későbbi lőszerekkel), nem volna egy nagy "Was ist das", ezeknél sokkal nagyobb melókat is csináltak már a WT-ben (aminek csak az lett az eredménye, hogy egyre jobban és jobban cseszik szétfele a játékot)

    Mert akárhogy is véded a BR rendszert, meg a jelenlegi MM-et, attól még egy rohadtul elcseszett dolog
    A T-44-100-asommal 3 napig 8.0 ellen szoptam kizárólag, minden meccsen. Tegnap végre beadott 7.0 - 7.3-as meccsekbe, tudtam vele minden meccsen hozni 3 killeket, és tényleg egy használható tanknak éreztem. 8.0 ellen kizárólag a kínlódás ment (Chieftain Mk. 3-as 1960-as évekbeli tank, és nem érdekel, hogy belövi, nincs keresnivalója 20 évvel öregebb tank ellen, és csókolom!), 0 killekkel és nullás meccsekkel

    [ Szerkesztve ]

    "Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Új hozzászólás Aktív témák