Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz Viszlát #3913 üzenetére

    Jahj, most mit mondjak kedves Viszlát?

    Te magad végig gondoltad hogy mit akarsz ezzel a hszedel elérni, vagy pontosabban kiprovokálni?

    Szerintem nem gondoltál bele, mert nem mutat semmi szociál intelligenciát és tervezést ahogy itt reagálsz. Pusztán nem vagyok neked szimpatikus, és most jól megmondod.:) Milyen aranyos, gyereki reakció.

    Természetesen tudnod kell hogy bennem nincs indalat irántad egyáltalán, és ez a sértésed sem bánt hogy haragudjak érte rád. Megértem hogy nem tetszik nektek amit mondok, mint ahogy nem tetszik nektek semmi olyan beszéd ami a hitet tárgyalná kritikusan, mert ti érzelmileg elfogultak vagytok, és nem vagytok képesek gyerekes babonátokon túlnőni és a kritikákat érzelemmentesen és racionálisan nézni.

    Az mondjuk kissé meglepő hogy pont ti hívők vesztitek el türelmeteket és vagytok képtelenek kordában tartani érzelmeiteket.

    Ez azért egy szerencsétlen helyzet, mert így amit képviseltek, indokolatlanul lejáratódik a közönség előtt, ahelyett hogy pusztán az általatok felhozott érvek alapján ítélnék meg.

    További békés, szép délutánt kívánok!

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák