Új hozzászólás Aktív témák

  • rarri

    senior tag

    válasz Dany007 #3081 üzenetére

    Dany, szerintem téged egy könyv győzhetne csak meg ha elolvasnád, és Hakudoshit is. Ennek címe: Balogh Béla: A végső valóság. Teljesen fizikai síkon, a régi és a legújabb kutatások alapján /mert a tudósok is meg szeretnék fejteni a Titkot/ írja le az eddígi eredményeket a megmagyarázhatatlan, hiten alapuló dolgokról. És tudod mi az érdekes? Hogy nemrég szinte ugyanezt mondták el külföldi tudósok, amit Balogh Béla kikövetkeztetett./ Ő is elismert fizikus/ Ez azért lehetséges, mert már a műszerek mérni tudják azt is, amit eddíg nem. Attól például hogy mi nem halljuk a denevérek álltal hallott hangfrekvenciát, attól még léteznek, és amíg nem tudtuk ezt mérni, nem hittük el hogy létezik olyan magas rezgéshang, amit mi szabad füllel nem hallunk. Dany, próbáld meg ezen a síkon megtalálni a válaszokat. Őszintén szólva, nekem olyan dolgok váltak ezálltal érthetővé, amit én se tudtam elfogadni, és igazságtalannak tartottam. :)

    Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

Új hozzászólás Aktív témák