Új hozzászólás Aktív témák

  • skype

    tag

    válasz rarri #3019 üzenetére

    Köszi, hogy megvédtél, jól esett. Nagyon nehéz olyan dolgogról írni, ami nem kézzelfogható, nem fizikai, csak elképzelések, benyomáso, intuíciók vannak róla, no meg a mások által leírt de egymástól teljesen eltérő dolgok. Én nem azt állítom, hogy amit én leírok az a szentírás. Egyáltalán nem. Csupán számomra ez elfogadhatóbb magyarázata a dolgoknak, mint az, hogy megszületek eszek-iszok, meg csinálok egy -két dolgot, aztán meghalok. Akkor mi értelme volt az egésznek.De itt egy hsz-ben nem tudok mindenre kitérni, hiszen erről a témáról már annyian és annyi félét írtak, hogy könyvtárakat lehetne megtölteni vele.Nagyon jók a gondolataid, amit a megszabadulásról írtál, de én a megszabaduláson a születés, és a halál körforgásától való megszabadulást értem. Az, hogy mi a helyes, és mi a helytelen, azt mindenkinek magának kell eldönteni.Ez semmi mástól nem függ, csak attól, hogy a személyisége milyen fejlődési szinten van, és ezáltal mit tart helyesnek, vagy helytelennek.Az emberek által készített törvények ellen talán tudunk tenni valamit, de az isteni törvények ellen csak nagyon ritkán. Ide tartozik a karma is. De erről majd később.
    Köszi mindenkinek a hozzászólást.

Új hozzászólás Aktív témák