Új hozzászólás Aktív témák

  • Noddy

    senior tag

    válasz D1Rect #21022 üzenetére

    Pont hogy nem. Ha nyíltan beszélnél nem kellene találgatni és ez éppen a célirányos beszélgetést erősítené, nem lehetne kitérni és éppen te hoztad fel, hogy miért nem arról beszélek amit felhoztál, de ha ennyire homályosan fogalmazol elég nehéz kitalálni, hogy pontosan mire vagy kíváncsi, vagy mit szeretnél közölni (duplán leírva, ami eleve vicces, mert így a homályos beszéded erősíted). Nem a szavakkal van a baj, hanem a stílussal.
    Miért is lenne nekem kényelmesebb? Talán neked kényelmes hogy nem beszélsz világosan, és arra tereled a vitát amerre neked kényelmes. Ha véletlenül kényelmetlen választ kapsz akkor hirtelen: "Ja nem is úgy értettem... hanem úgy hogy..." Most is felhozott HGY helyett, inkább a beszélgetés módjáról értekezel, ahelyett, hogy a te általad feltett kérdésről beszélnénk... ja és persze utána engem vádolsz, hogy úgy csavarom a beszélgetést ahogy szeretném, pedig éppen te manipulálsz... de te tudod :) Ez szcientológusoktól tanultad vagy saját fejlesztésű manipuláció?

    [ Szerkesztve ]

    Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

Új hozzászólás Aktív témák