Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duvi

    nagyúr

    válasz Anonymus23 #22385 üzenetére

    "Persze sokszor lelőtték, sokszor csíterek is, ma már ott tart, hogy aki csak mozog a DZ-ben, azt lövi, lesz ami lesz, kvázi az lett amit előtte utált és rühellt. Van akinek ehhez nem kell morfózis sem, alapból és csípőből megy ez :DDD Nah én nem akarok idáig eljutni, vannak korlátok, amiket nem akarok átlépni, bármennyire is ezt sulykolná az Ubi, vagy az "élet"."

    Nekem is pont ez a véleményem a DZ-ről. Eleinte még izgalmas volt (bár morálisan már akkor sem tetszett ez a fajta PvP megvalósítás), de fokozatosan romlott a helyzet. Én is végigjártam az utadat. Amikor besokalltam, akkor csináltam 201 alatt karit, de rövid időn belül ez is ugyan oda jutott mint a 231+. Mivel csak DZ szintezni szerettem volna, ezért indítottam egy új karit, felhúztam lvl19-ig és megvettem/megszereztem neki az elérhető legjobb cuccokat, mellé tudatosan lockoltam ki a bázis skilleket. Gondoltam, hogy itt szépen felszintezem magam 99-ig és utána kint is felhúzom 30-ra. Eleinte nyugisnak tűnt a helyzet, de az Underground óta már itt is elszabadult a pokol :( Ekkor jött az említett morfózis érzés: mostantól akit meglátok, azt egyből lelövöm! Na itt lett véglegesen elegem a DZ-ből és inkább abbahagytam. Akinek megvan már a DZ lvl 99, az már csak a játék öröméért (vagy, hogy kiélje magát...) van bent, de nincs veszíteni valója. Mostanában eljutni 99-re már iszonyat sok idő, ideg és energia, mellette persze kell egy jó team is, akik segítenek. Egyedül kár is bejárni. Csak szétidegeli magát az ember.

  • pendre54

    addikt

    válasz Anonymus23 #22385 üzenetére

    Tökéletesen írás arról, hogy miért is lesz egyre több játékosnak elege az egészből. Én még kitartok, igaz csak az alapjáték van meg, mert nem sokára megyek vissza a Battlefieldre. Azt tapasztalom már hetek óta, hogy kb. abból a jó ötven ismerősből, akikkel korábban összejöttünk, már alig szokott játszani 8-10 fő, ebből is 90%-ban azok, akik itt a fórumban is legaktívabbak, de azok meg mind DLC-sek, így meg minimális az esély a közös játékra.
    Bejárnék még szívesen alkalmanként 1-2 órát a DZ-be - semmi rugózás - ;] , mert már rohadtul unalmas a Lexington hatszázhuszonnyolcadjára, de egyszerűen úgy jó 2 hete, amióta hazajöttem a nyaralásból, nem tudtam bemenni egyszer se, mert már elvétve látok ott valakit, egyedül meg megtotál mazochizmus lenne, azt inkább kihagyom. :) Ja tudom, ilyenkor jön az, hogy Discord, oda is beszoktam kukkantani, de lényegében ott is az itteni PH-s DLC-s törzsközönség leledzik.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák