Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brownage

    tag

    válasz Anonymus23 #20079 üzenetére

    Egy dolgot hagytok ki a dologból. A DZ működése beta óta ilyen. Open beta is volt. Pontosan tudnia kellett mindenkinek, hogy mire számítson, mielőtt megvette. Egy DayZ fórumra is odamennek az emberek és hónapokon át anyáznak, hogy görényekkel van tele?

    Egy fifát is megvesznek a korlátolt emberek és aztán kurvaanyáznak, hogy focizni kell vele, pedig ő házakat szeretne építeni?

    Igen, a DZ olyan, amilyennek leírod. Nem zsákbamacskát vett senki. Régi E3 trailerben is egyik fő momentum volt az extractionnél való hátbatámadás a videóban. Ha ez nem jön be, nem veszi meg az ember. Nekem nem jön be a Fifa és képzeld, nincs meg egyik se, nem játszottam egyikkel se. De ha lennék annyira idióta hülye barom, hogy tizenéves pr0 battlefield, cs, quake meg a ki tudja még milyen elit playerként megveszem ezt a játékot úgy, hogy bétáztam vele, és pontosan tudom, hogy milyen, utána biztos nem járatnám le magam azzal, hogy elhordom a DZ-t minden szarnak, miután a bétában SEMMI más nem volt, CSAK DZ. A játék fő részét próbálhattam ki. Voltam olyan balfasz, hogy megvettem és nem jön be? akkor utána szídjam magamat, de ne a többi játékost, akik tudnak érvényesülni.

Új hozzászólás Aktív témák